سازمان بسیج مستضعفین طرح ملی «مربی محله» را با نگاهی به ظرفیت های شبکه خویش و با همکاری موسسه طلوع نسل نور وابسته به بنیاد تعاون بسیج برگزار می کند.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، در روزهای کرونایی با توجه به محدودیت های اعمال شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا با هدف کنترل بیماری کوید ۱۹، ساختار آموزشی و فعالیت های تربیتی قشر نونهال و کودک با تغییرات و محدودیت هایی رو به رو شده که همین امر دل نگرانی هایی را برای خانواده ها ایجاد کرده است. با توجه به اهمیت این موضوع، مؤسسه طلوع نسل نور وابسته به بنیاد تعاون بسیج با همکاری بسیج جامعه زنان کشور در نظر دارد تا فراخوان طرح ملی «تربیت مربی محله» را برگزار کند.
بنابراین گزارش، سازمان بسیج مستضعفین طرح ملی «مربی محله» را با نگاهی به ظرفیت های شبکه خویش (بسیج جامعه زنان، بسیج محلات و مساجد، بسیج طلاب، بسیج فرهنگیان، بسیج دانشجویی و مجموعه های زی ربط و ...) و با همکاری مؤسسه طلوع نسل نور تحت محور گسترش کمی و کیفی مربیان تربیتی کودک و به جهت تداوم، حمایت و راهبری فعالیت های مهدهای قرآنی با بهره گیری از ظرفیت «خواهران» مؤمن، انقلابی، دغدغه مند و بسیجی در بستر محله را برای خانواده ها برگزار می کند.
به منظور ثبت نام متقاضیان سامانه ای طراحی و اختصاص داده شده است که بانوان علاقه مند می توانند از طریق لینک این سامان به نشانی https://arzyabi.naslenoor.ir/check.php نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
همچنین به منظور ارائه آموزش های تکمیلی نیز کانالی در اپلیکیشن داخلی «بله» پیش بینی شده که علاقه مندان برای عضو شدن در آن می توانند به لینک @morabi_mahalle مراجعه کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار