شورای هماهنگی مدیریت بحران کرمان برگزار و کمبودها و نیازهای مناطق سیل زده و اقدامات سپاه، ارتش و نیروی انتظامی در مناطق آسیب دیده استان بررسی شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، شورای هماهنگی مدیریت بحران استان ظهر امروز به ریاست فدائی استاندار کرمان و با حضور دستگاه های عضو ستاد بحران در سالن پیامبر اعظم استانداری کرمان برگزار شد.
در این جلسه رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه امدادرسانی به مردم آسیب دیده در سیل اخیر در استان همچنان ادامه دارد اظهار داشت: 3 کامیون اقلام کمکی به مردم در مسیر است.
وی با بیان اینکه 250 نیرو جمعیت هلال احمر استان در منطقه در حال فعالیت هستند گفت: امدادرسانی به روستاهای آسیب دیده در سیل بین دستگاههای مختلف تقسیم شده و امدادرسانی به روستاهایی که به هلال احمر سپرده شده عصر فردا به اتمام می رسد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با عنوان اینکه 2 هزار و 700 بسته امدادی تا روز گذشته در منطقه توزیع شده افزود: 800 بسته هم امروز به منطقه رسیده است.
وی با اشاره به انتقاداتی که به اقدامات هلال احمر در منطقه می شود گفت: وسعت منطقه بسیار زیاد است و نیروهای ما با هماهنگی با دهیاران توزیع اقلام امدادی را انجام می دهند.
سرهنگ ناصر فرشید جانشین انتظامی استان کرمان در این جلسه با بیان اینکه از لحظات اولیه فرمانده انتظامی استان در منطقه حضور داشتند اظهار داشت: تیم هایی برای پشتیبانی گروه های امدادی هلال احمر تشکیل شد و این آمادگی برای روزهای آینده هم وجود دارد.
در این جلسه با تقدیر از اقدامات سپاه در منطقه بیان شد: مصون سازی و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع سیل در شهرستان های رودبار جنوب و قلعه گنج به سپاه محول شده است.
در این جلسه همچنین مطرح شد تمامی کمک هایی که توسط نواحی بسیج استان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار