معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان از تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور و اجرای طرح مسدودسازی ورودی های استان از ساعت ۲۴ امشب خبر داد و گفت: این طرح به مدت دو هفته اجرایی می شود.
محمود قاسم نژاد در گفتگو با تسنیم در رشت، قطع چرخه انتقال ویروس کرونا و جلوگیری از بحرانی تر شدن وضعیت استان گیلان را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: طبق تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور طرح مسدودسازی ورودی های استان گیلان از ساعت 24 امشب به مدت دو هفته اجرایی می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان همکاری آحاد مردم با متولیان امر و توجه به توصیه ها و هشدارهای ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا را لازم و ضروری خواند و عنوان کرد: اعمال محدودیت های سختگیرانه تردد در استان گیلان در راستای مدیریت هر چه بیشتر بحران شیوع کرونا به مرحله اجرا در می آید.
قاسم نژاد در تشریح جزئیات بیشتری از طرح ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور و مسدودسازی محورهای ورودی به استان گیلان نیز مطالبی بیان داشت و تصریح کرد: در خلال اجرای این طرح افرادی که غیر بومی هستند و در شهرهای گیلان سکونت ندارند، حق ورود به شهرهای مختلف استان را نخواهند داشت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار