سردار قاآنی:

می‌دانیم به چه زبانی با آمریکا صحبت کنیم/ خون شهدای مقاومت راه قدس را آزاد خواهد کرد

لوگوی جام جم آنلاین جام جم آنلاین . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۱
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: اگر یک قوه عاقلانه در آمریکا حاکم بود، از تهدید دست برمی داشت چرا که هر تهدیدی کردند به بهترین فرصت تبدیل شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه طی سخنانی در همایش مطالبات حقوقی بین المللی دفاع مقدس که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: اسلام دین مقاومت است و خداوند به آنهایی که در مسیر مقاومت هستند، وعده داده است. امروز چند مرحله مقاومت با افتخار پشت سر گذراندیم.
وی با بیان اینکه با مقاومت می توان آزاده و عزیز بود، تصریح کرد: دشمنان جنگ را بر ما تحمیل کردند و فرزندان ملت جنگ را با مقاومت به دفاع مقدس تبدیل کردند و بعد از دفاع مقدس به سوی کرانه های دور حرکت کردند و درس آزادگی را به همه فرزندان معنوی رسول الله در سرتاسر عالم آموختند.
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: مقاومت قدم به قدم پیش رفت و امروز می بینیم در کرانه های دور، مردان دلیری در اوج مظلومیت مسیر آزادگی و حریت را جلو می روند و تولید عزت می کنند.
وی گفت: کسانی در این میدان میدان داری کردند که تابلوی واقعی از مفهوم مقاومت نشان دادند. در میدان مقاومت یکی از هنرها تبدیل تهدید به فرصت است.  اگر یک قوه عاقلانه در آمریکا حاکم بود، از تهدید دست برمی داشت چرا که هر تهدیدی کردند به بهترین فرصت تبدیل شد.
سردار قاآنی گفت: دشمنان جنگ را بر ما تحمیل کردند اما همین جنگ فرصتی شد تا ما خود را به دنیا بشناسانیم.
وی ادامه داد: ما در میدان مقاومت زبان شناس شدیم. زبان محرومیت، صداقت و منطق، قدرت و اقتدار را شناختیم و می دانیم با آمریکا که زبانی جز زبان زور نمی فهمد چگونه صحبت کنیم.
قاآنی افزود: شهید سلیمانی شاگرد وارسته مکتب امام و رهبری بود که واژگان مقاومت را در وجود خودش ترجمه و به کار برد و با دشمنش با همین زبان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار