برد پیت، بازیگر مطرح سینمای هالیوود به تبلیغات انتخاباتی «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا پیوست.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از فاکس نیوز، «برد پیت» صدا و شهرت خود را وارد میدان تبلیغاتی جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کرد.
بر این اساس روز شنبه کلیپ هایی تبلیغاتی با صدای بازیگر فیلم سینمایی «روزی روزگاری در هالیوود» منتشر شد که از بایدن به عنوان گزینه «همه آمریکایی ها» استقبال می کرد. ویدوی حاضر این نامزد انتخاباتی را در تجمعات و ملاقات طرفدارانش نمایش می داد.
پیت در بخشی از این ویدئو به ابراز احساسات مشترک بایدن در جریان مناظره نهایی با ترامپ پرداخت؛ جایی که بایدن از ترامپ انتقاد می کند که این کشور را به جای ایالات متحده واحد، به عنوان ایالت های قرمز و آبی دیده است.
او ضمن تأکید بر اینکه آمریکایی جایی برای همه است گفت: -آمریکایی ها در پی یک چیز هستند- شخصی که امیدها، آرزوها و دردشان را درک می کند. با احترام با شما رفتار کند و حقیقت را به شما بگوید. برای افرادی که به او رأی داده اند همانند کسانی که رأی نداده اند به همان سختی کار کند. رئیس جمهور باید برای همه باشد ... .
تصمیم پیت برای حمایت از جو بایدن برای کسانی که به اظهارات سیاسی این بازیگر در سال های اخیر توجه کرده‍ اند، تعجب آور نیست.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار