معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: سلامت دانشجویان خط قرمز ما است و ما برای حفظ سلامت دانشجویان تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم و امیدواریم بتوانیم حضور دانشجویان در خوابگاه ها، بیمارستان ها و دانشکده ها را به حداقل برسانیم.

سید کمال اسحاق حسینی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به وضعیت آموزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار کرد: سال گذشته با شیوع ویروس کرونا به صورت ناگهانی دانشگاه ها با تعطیلی قابل توجهی روبرو بودند و بعد از آن نیز موضوع فعالیت غیرحضوری دانشگاه ها مطرح شد هر چند در آن زمان کم ترین بسترهای الکترونیک در دانشگاه وجود داشت اما آزمون های غیرحضوری به شیوه مطلوبی برگزار کرده و ترم دوم سال گذشته را با هر شرایطی به پایان رساندیم.
وی اضافه کرد: امسال نیز با توجه به سخت تر شدن شرایط استان قم آموزش ها را را افزایش دستورالعمل های بهداشتی دنبال خواهیم کرد اما بسترهای آموزش الکترونیک نیز تقویت شده و ما تلاش می کنیم تا برنامه ها در صورت امکان به صورت مجازی دنبال شود. دانشگاه ها از 15 شهریورماه فعالیت خود را آغاز کردند اما برخی از دانشگاه ها، دانشجویان و دروس با تاخیر بیشتری کار خود را دنبال کردند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: چندین نشست در شورای آموزشی دانشگاه با حضور رؤسا و معاونان دانشگاه ها برگزار شد تا بتوانیم برخی از کلاس های عملی داشته باشیم اما اکنون با شروع موج سوم کرونا کلاس های تئوری را در دستور کار خود قرار داده ایم.
وی با بیان اینکه دانشجویان بومی و غیربومی ترم آخر در اولویت استفاده از خدمات از جمله خوابگاه ها هستند، عنوان کرد: مهم ترین موضوع سلامت دانشجویان است و تلاش می کنیم تا این خط قرمز را حفظ کنیم.
حسینی خاطرنشان کرد: زمانی که مشخص شود کدام دانشجو در کدام بخش و بیمارستان به عنوان کارورز حضور می یابد، تجهیزات مورد نیاز برای رعایت پروتکل های بهداشتی برای آن ها نیز با توجه به شرایط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار