رییس جمهور: هیچ نگرانی برای تولید و تهیه واکسن کرونا نداریم

واکنش روحانی به کمپین "واکسن بخرید"

لوگوی فرارو فرارو . چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۱۶
حسن روحانی رییس جمهور می گوید "هیچ نگرانی برای تولید و تهیه واکسن کرونا نداریم". او همچنین از مثبت بودن مذاکرات دولت و مجلس درباره لایحه بودجه خبر داده است.

فرارو- حسن روحانی رییس جمهور می گوید "هیچ نگرانی برای تولید و تهیه واکسن کرونا نداریم". او همچنین از مثبت بودن مذاکرات دولت و مجلس درباره لایحه بودجه خبر داده است. 
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت بار دیگر از لایحه بودجه دفاع کرد وگفت: "این بودجه پیام مهمی برای جامعه داشت و جامعه این پیام را دریافت کرده است. پیام بودجه این بود که سال ۱۴۰۰ با امسال و سال قبل هم از نظر سیاسی، هم اقتصادی و هم در تحولات بودجه عمرانی متفاوت خواهد بود و نشان می دهد شرایط چگونه است. این بودجه انتظار مردم را مثبت کرده و در سایه این انتظار مثبت، شاهد تحول مثبت در اقتصاد، کشاورزی و خدمات هستیم."
آموزش رایگان خرید قانونی تِتِر(دلار دیجیتال)!
رییس جمهوری با بیان این که در ۶ ماهه اول سال رشد اقتصادی مثبت بوده است، گفت: «تا پایان سال هم رشد اقتصادی علیرغم مشکلات مثبت خواهد بود و اولین اثر آن را در تورم آذر ماه می بینیم که حرکت در تورم نقطه به نقطه شروع شده است و در مسیر مهار شتاب تورم خواهیم بود و آمار این ماه هم همین واقعیت را به ما نشان می دهد.»
او با اشاره به اختلاف دولت و مجلس بر سر لایحه بودجه درباره جلسه همفکری روز گذشته با مجلس گفت: "در زمینه بودجه جلسه خوبی را با رییس مجلس و رییس کمیسیون تلفیق و برخی از نمایندگان با معاون اول و رییس سازمان برنامه و بودجه و تعدادی از وزیران داشتیم و با مباحثی که داشتیم، نظرات به هم نزدیک تر شد."
رییس جمهوری گفت: «اصول و چارچوب بودجه به گونه ای است که می تواند در سال آینده هم دستگیری خوبی برای قشر کم برخوردار داشته باشد. یکی از ویژگی های بودجه سال آینده پیش بینی ۲۵ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار