تماشای زیباترین جاذبه های توریستی مسکو در نوروز

لوگوی ایسنا ایسنا . سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۵۷
مسکو شهری فوق العاده کامل و جذاب است، نه آنطور که می گویند گران است و البته همراه با سن پترزبورگ دو شهر جذاب اروپا محسوب می شوند. عظمت مسکو به قدری است که برای دیدن آن حداقل ۴ روز کامل نیاز خواهید داشت. تمامی تورهای ذکر شده در متن خبر پس از پایان کرونا انجام می شوند و مجموعه الفبای سفر به شما توصیه می کند سفرکردن را به بعد از کرونا موکول کنید.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام الفبای سفر، با تور روسیه نوروز ۱۴۰۰  این مجموعه همراه باشید تا ببینیم در این ایام تماشای کدام جاذبه ها لحظاتی خاطره انگیز را ایجاد می کنند.
میدان سرخ مسکو
چندین جاذبه شهر در میدان سرخ مسکو قرار دارد. اگر تصور کنیم که در واقع مهمترین میدان در کل کشور است ، این بسیار منطقی خواهد بود. آنجاست که چشمگیرترین خیابان های مسکو به هم می پیوندند و بیشتر تاریخ این شهر در آنجا رخ داده است. اهمیت آن چنان است که یونسکو در سال ۱۹۹۰ آن را به عنوان میراث جهانی اعلام کرد.
در زمان شوروی ، این میدان به عنوان نقطه ملاقات رژه های نظامی و انواع تظاهرات سیاسی بود. امروز به عنوان پربازدیدترین مکان توریستی در شهر کاربرد دارد.
کلیسای جامع سنت باسیل
سنت باسیل شاید مشهورترین کلیسای جامع این کشور باشد. رفتن به روسیه و نداشتن عکس با کلیسای جامع سنت باسیل در پس زمینه، مثل این است که به این کشور نرفته اید.
کلیسای جامع رنگارنگ در مرکز میدان سرخ واقع شده است و اگرچه ورودی پرداخت می شود (فقط ۵۰۰ روبل روسیه حدود ۷ یورو) اما زیباترین بخش این کلیسا ساختار خارجی آن است.
کلیسای کازان
کلیسای جامع کازان (در گذشته به نام کلیسای جامع بانوی کازان) یکی دیگر از مشهورترین کلیساهای جامع رنگی شهر، در شمال غربی میدان سرخ واقع شده است و یکی دیگر از بناهای زیبا است که نمی توان آن را از دست داد. ساختمانی که امروز می بینیم در حال بازسازی است. ورود رایگان است و در شب  نور باعث می شود که زیبایی آن بیشتر از روز شود.
موزه دولتی تاریخ روسیه
موزه دولت تاریخ مجموعه هایی دارد که از پارینه سنگی تا به امروز متغیر است و تاریخ را با فرهنگ و علم آمیخته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار