گوشی های سری Huawei Mate 30 به چیپست پرچمدار Kirin 990 مجهز می شوند

عصر ایران چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰

هوآوی در IFA 2019 امسال علاوه بر معرفی چیپست 5G قدرتمند جدید Kirin 990، محصولات جدیدی را در غرفه خود به نمایش گذاشت.
ریچارد یو، مدیرعامل هوآوی در نمایشگاه IFA 2019 ضمن ارائه سخنرانی با عنوان "Rethink Evolution"، از چیپست های پرچمدار جدید سری Kirin 990 رونمایی کرد، که شامل Kirin 990 و نسخه 5G آن است.
مدیر ارشد هوآوی در سخنرانی خود در نمایشگاه IFA 2019 گفت: « Kirin 990 (5G) اولین چیپست 5G دنیاست و به کاربران این امکان را می دهد تا به یک تجربه عالی از ارتباط 5G دست پیدا کنند. برای بهبود تجربه کاربران در عصر 5G، چیپست Kirin 990 (5G) به طور کامل از نظر کارایی، بازدهی انرژی، هوش مصنوعی و پردازش تصویر ارتقا یافته است و تجربه کار با گوشی های موبایل را به یک سطح تازه می رساند».
همچنین Kirin 990 که در کنار Kirin 990 (5G) معرفی شد، به منظور ارائه کارایی بهتر، بازدهی بالا، توانایی های هوش مصنوعی و عکاسی ارتقا یافته برای طیف گسترده تر کاربران که از شبکه 4G استفاده می کنند، طراحی شده است.
اولین چیپست پرچمدار 5G دنیا برای ارائه ارتباط فوق سریع نسل پنجم
Kirin 990 (5G) هوآوی نه تنها اولین چیپست 5G دنیاست، بلکه کوچک ترین راهکار 5Gدنیا را برای استفاده در گوشی های موبایل ارائه می کند. با بهره گیری از فناوری ساخت پیشرفته 7nm+ با لیتوگرافی EUV، چیپست Kirin 990 (5G) به یک مودم 5G یکپارچه مجهز شده که فضای کمتری را اشغال می کند و در عین حال با کاهش مصرف انرژی همراه است.
همچنین Kirin 990 (5G) اولین چیپست با پشتیبانی کامل از تمامی فرکانس های 5G برای هر دو معماری های NSA و SA با پشتیبانی کامل از باندهای TDD/FDD است تا با هر شبکه ای و حالت های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار