با حضور مسؤولان شهرستان های ورامین و قرچک محل شهادت شهدای ۱۵خرداد سال ۴۲ در باقرآباد گلباران شد.

قدس آنلاین : حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در مراسم گلباران پل شهدای ۱۵ خرداد که در باقرآباد برگزار شد، خاطر نشان کرد: حضور مردم و مسؤولان در این مراسم تجدید میثاق با شهدای ۱۵خرداد و شهدای دفاع مقدس در دشت ورامین ستودنی است و این مردم همیشه و در همه حال یاد شهدا را گرامی داشته اند.
به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه ما هر چه داریم به ثمره خون شهدای انقلاب اسلامی است، ادامه داد: اقتدار کشور به برکت ۲۲۰هزار شهید و بیش از ۷۵۰هزار جانباز بدست آمده که سلامتی و جان خود را تقدیم و نثار انقلاب کردند.
نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شهدای ۱۵خرداد درخفقان سیاسی آن زمان که رژیم پهلوی اجازه هیچ فعالیتی نمی داد همراه با مردم علیه رژیم قیام کردند.
نوش آبادی در ادامه این مراسم خاطرنشان کرد: قیام کفن پوشان مردم دشت ورامین برای حمایت از مرجعیت و رهبری بود و در این مسیر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: شهدای ۱۵خرداد بنیان گذاران انقلاب اسلامی هستند و مسؤولان کشور باید نگاه ویژه به دشت ورامین داشته باشند و رفع مشکلات مردم را با کار و اقدام جهادی در دستور کار قرار دهند.
در پایان مراسم مسئولان محل شهادت شهدای ۱۵خرداد دشت ورامین را گلباران کردند.
انتهای پیام/

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری