از مهم ترین هشتگ های جهان عرب، سقوط هواپیمای اکراینی و نیز اقدام غیر قانونی سفیر انگلیس است که در برنامه امروز «هاشتاغ» شبکه العالم، بررسی می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ تشریح ابعاد گوناگون حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و نیز اقدام غیر قانونی سفیر انگلیس در شرکت در تجمعات اعتراض آمیز در تهران، موضوع مورد بحث این قسمت از برنامه «هاشتاغ» خواهد بود.
در این برنامه بدان توجه داده خواهد شد که مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی در این رابطه اعلام کرده است: سفیر کشور انگلستان به همراه فرد دیگری با حضور در میان تجمع کنندگان مقابل دانشگاه امیر کبیر تهران از تجمع کنندگانی که در حال سر دادن شعار های ساختار شکنانه بودند، اقدام به تهیه عکس و فیلم می کرد که با هوشیاری ماموران پلیس امنیت ناجا شناسایی و پس از دستگیری تحویل نماینده وزارت امور خارجه شده است.
سفیر امیر قطر به تهران، هشتگ پر بازدید دیگری است که در این برنامه بدان پرداخته خواهد شد.
در این باره بیان می شود که شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر که به تهران سفر کرده بود، در توئیتی با اشاره به دیدارهای خود نوشت؛ با برادران، درباره کاهش تنش ها از سوی همه طرف ها رایزنی و تاکید کردم که تنها راه کاهش تنش ها گفت و گو است.
«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد معین مقامی، سردبیری حسین الموسوی و اجرای علا قاسمی امشب 23دی ماه ساعت 22:15 به وقت تهران، از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار