9 دلیل مهم برای آغاز نوشیدن آب لیمو به صورت روزانه
لیمو مزایای زیادی دارد و نوشیدن آب لیمو هم می تواند سلامت شما را تضمین کند. در ادامه با 9 دلیل مهم برای آغاز مصرف آب لیمو آشنا شوید.
لیمو ترش، یک میوه فوق العاده بوده و در کنار پرتقال و گریپ فروت، بخشی از خانواده بزرگ مرکبات به حساب می آیند. آن ها به طور طبیعی در آب و هوای گرم و در نزدیکی خط استوا رشد می کنند، اما می توانند در گلدان ها و در آب و هوای سردتر هم درون محیط خانه رشد پیدا کنند. مصرف مرکبات ضروری است، زیرا توانایی بسیار عالی در کمک به بدن برای حفظ سلامتی خواهند کرد. در صورتی که می خواهید بدانید این میوه های کوچک زرد شگفت انگیز، چگونه می توانند به شما در کسب سلامتی کمک کنند، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
1: کبد شما را پاکسازی خواهد کرد
دستگاه گوارش شما در هر روز صبح، حالتی معادل روزه گرفتن دارد، زیرا تمام شب هیچ غذایی وارد بدن نشده است. این زمان، بهترین فرصت است تا تلاش خود را برای سم زدایی از بدن انجام دهد. شما یک لیمو را به چهار قسمت تقسیم کرده و آب آن را در یک لیوان آب گرم، بریزید. تمام آب لیمو را بنوشید و 20 الی 30 دقیقه قبل از خوردن نخستین وعده غذایی، صبر کنید. سه قطعه باقی مانده از لیمو را در یخچال قرار دهید تا در طول روز با چای های گیاهی، مصرف کنید تا طعم فوق العاده آن را تجربه کنید.
2: تاثیر عالی روی سرماخوردگی و آنفولانزا
لیمو را می توان یک افزودنی قدرتمند برای مبارزه با سرماخوردگی و آنفولانزا است. آب لیمو به تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک خواهد کرد و این تاثیر در زمینه مبارزه با عفونت هایی همانند سرماخوردگی و آنفولانزا هم به چشم می خورد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار