رضوان نورمند چالشتری، استاد دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب، به عنوان چهارمین شهید مدافع سلامت استان به خیل شهدای سلامت کشور پیوست.

به گزارش ایکنا از چهارمحال وبختیاری، رضوان نورمند چالشتری، استاد دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب، پس از بستری در بیمارستان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را ایثارگرانه از دست داد و به این ترتیب، چهارمین شهید مدافع سلامت استان به خیل شهدای سلامت کشور پیوست.
بر اساس این گزارش، مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در پیامی عروج چهارمین شهید مدافع سلامت استان را تسلیت گفت؛ در بخشی از این پیام آمده است:
«بدون شک از دست دادن متخصصان و نیروهای کارآزموده ای که تخصصشان موجب درمان دردها و رفع آلام بیماران و هدیه تندرستی به دیگران است با اقدامات ساده و آسانی همچون رعایت بهداشتی فردی و پرهیز از تشکیل و حضور در تجمعات، که در وهله اول تضمین کننده سلامتی برای خود و اطرافیانمان است، قابل قیاس نخواهد بود.
اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری به تمامی کسانی که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند، بدون توجه به فاصله گذاری های فیزیکی و بدون ماسک در خیابان ها و در مجالس حضور پیدا می کنند یادآور می شوم، خواهران و برادران شما در مراکز بهداشتی و درمانی اگر چه بی دریغ و فداکارانه، تا پای جان برای حفظ سلامت شما ایستاده اند، اما برای پیروزی بر ویروس منحوس کرونا، نیازمند همکاری و احساس مسئولیت تک تک شما در رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.
امید است، با رعایت موارد بهداشتی توسط مردم و جدی گرفتن این ویروس، دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیزی به خصوص همکاران حوزه سلامت استان نباشیم».

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار