ایلام - ایرنا - اخبار اصلی و مهم استان ایلام در بازه زمانی ۹ تا ۱۵ فروردین ماه باز هم همچون هفته های گذشته معطوف به ویروس کرونا بود.

در هفته گذشته مواردی چون تعطیل نبودن ادارات و دوایر دولتی، اولتیماتوم به مسافران نوروزی غیرمقیم حاضر در ایلام برای تسریع در ترک استان و برگشت به سمت استان های مبدا خود، درگیری راننده مسافر خاطی با نیروی انتظامی مستقر در پلیس راه دهلران و دستگیری ضاربان از جمله اخبار هفته گذشته بود.
ممنوعیت تردد در جاده های بین شهری، کمک خیرین به حوزه سلامت استان، ممنوعیت فعالیت برخی صنوف، اهدای اقلام پزشکی اتاق بازرگانی ایران به استان، برگزاری رزمایش ضد عفونی و کلرزنی مناطق شهری توسط نیروهای ارتش و سپاه از دیگر اخبار استان ایلام بود.
مجوز تردد بین شهری با داشتن برگه تردد و ماموریت، انسداد مبادی ورودی و خروجی استان، لغو پروازهای فرودگاه ایلام در روز سیزده بدر، توزیع اقلام بهداشتی بین نیازمندان، تعطیلی ۹۰ درصد صنوف استان و جلوگیری از فعالیت صنوف غیرضروری، آمادگی سدهای ایلام در صورت بروز سیلاب احتمالی، رویدادها و اخباری بود که هفته گذشته در استان ایلام رخ داد.
قدردانی وزیر کشور از استاندار ایلام در اجرای موفق طرح فاصله گذاری اجتماعی
وزیر کشور در پیامی از قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در اجرای موفق طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره بیماری کرونا قدردانی کرد.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در این پیام به دلیل اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان ایلام از مسئولان استان بویژه سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا قدردانی کرد.
تبدیل بحران ها به فرصت و خلق حماسه اربعین نتیجه همدلی مردم و مسوولان
استاندار ایلام گفت: امروز وحدت و همدلی مثال زدنی در این استان بین مردم و مسوولان وجود دارد که حاصل آن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار