سرپرست معاونت سیاسی استانداری گیلان:

اطلاع رسانی اقدامات انجام شده در جامعه امیدافزایی می کند

ایلنا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان به انتخابات پیش رو و لزوم مدیریت فضای رسانه ای اشاره و اظهار کرد: به منظور امنیت افزایی جریان انتخابات و تقویت مشارکت مردمی، با سیاست گذاری و تبیین خط مشی اطلاع رسانی نسبت به انتقال صحیح اخبار به جامعه تلاش شود.
به گزارش ایلنا از رشت، محمود قاسم نژاد در اولین جلسه ستاد شورای اطلاع رسانی استان با اشاره به ضرورت مدیریت افکار عمومی و اطلاع رسانی منسجم اظهار داشت: با توجه به گستردگی منابع اطلاعاتی و سامانه های ارائه اخبار در عصر کنونی، لازم است تا در جهت مدیریت افکار عمومی و شفاف سازی اطلاعات اقداماتی موثر صورت گیرد.
وی با اشاره به ضرورت نقش آفرینی در عرصه مدیریت افکارعمومی استان در چارچوب سیاست های کلی کشور و راهبردهای دولت، گفت: با سیاستگذاری و تبیین خط مشی مناسب در حوزه اطلاع رسانی از دستاوردهای حوزه های مختلف مدیران استان می توان پاسخی شفاف به افکار عمومی ارائه کرد که در این میان رسانه ها در انتقال اطلاعات نقشی موثر دارند.
قاسم نژاد برخورد با شایعه ها، ابهامات و شبهه ها را نیازمند جریان سازی خبری و پاسخگویی مقامات مسئول به عنوان مرجع اخبار دانست و افزود: با جریان شناسی و هدایت افکار عمومی در سایه همبستگی حداکثری ، می توان اقداماتی مستمر و موثر را به انجام رساند.
وی با بیان اینکه وزارت کشور به سبب جایگاه حاکمیتی خود در موضوعات مختلفی همچون سیاسی ،اجتماعی ،اقتصادی ،عمرانی و ... وظیفه نظارتی دارد، اطلاعات و اخبار ارائه شده از سوی این نهاد را پاسخگویی موثق به ابهامات خواند و گفت : استانداری ها نیز در اجرای این سیاست در استان ها نقش آفرینی می کنند.
 قاسم نژاد با تاکید بر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار