ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان گفت: دشمن سرمایه گذاری فراوانی در فضای مجازی انجام داده و ما نیز باید با شبکه سازی، یارگیری و جذب مخاطبان بیشتر به دنبال گسترش کار و تاثیرگذاری بیشتر باشیم.

به گزارش ایسنا حجت الاسلام و المسلمین ۲۵ دیماه در بازدید از قرارگاه فضای مجازی بسیج استان ضمن تاکید بر گسترش فضای مجازی و اهمیت فعالیت در این عرصه، اظهار داشت: عدم استفاده جریان انقلابی از ابزار فضای مجازی، مسیر را برای فعالیت های همه جانبه دشمن هموار خواهد کرد و ما عقب خواهیم ماند.
امام جمعه زاهدان با اشاره به اهمیت فضای مجازی، لزوم استفاده و مدیریت این فضا در کلام مقام معظم رهبری، بیان داشت: دشمن سرمایه گذاری فراوانی در فضای مجازی انجام داده و ما نیز باید با شبکه سازی، یارگیری و جذب مخاطبان بیشتر به دنبال گسترش کار و تاثیر گذاری بیشتر بر طیف های مختلف جامعه باشیم.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان خواستار ارتقاء کمی و کیفی با عمق تاثیرگذاری بالا در حوزه فضای مجازی استان شد و عنوان کرد: در این جهت شبکه سازی، همکاری و همیاری مجموعه های همسو مورد نیاز است تا مراکز کوچک تر رشد و توسعه پیدا کنند و در مواقع ضروری پشتیبانی های لازم نیز صورت گیرد.
حجت الاسلام و المسلمین محامی خواستار هماهنگی بین مجموعه های فعال در فضای مجازی شد و ابراز داشت: برای پرهیز از فعالیت های جزیره ای نیاز است تا مغزهای متفکر جهت دهی لازم را صورت دهند و پس از تعیین نقش و تقسیم کار، عملیات ها در این فضا انجام شود.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان با تبیین ابعاد فعالیت آتش به اختیار در فضای مجازی، متذکر شد: گاهی آتش به اختیار عمل کردن در فضای مجازی آسیب زاست و باید اصول و سیاست های کلی تعیین و بررسی های لازم، اقدام صورت گیرد.
وی با تاکید بر تلاش جدی در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و غیره در استان، خاطرنشان کرد: کارگروه هایی در عرصه های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار