مدیر عامل باغ موزه انقلاب از آغاز تولید ۱۰۰ قسمت مستند روایت معیار با همکاری سازمان صدا و سیما خبر داد.

علی اصغر جعفری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ گفت: باغ موزه و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در تعیین اسناد، مدارک و منابع روایت کمک حال کار است که با تلاش مشترک بین سازمان صدا و سیما و بنیاد حفظ آثار و موزه امیدواریم به نتایج مطلوبی برسد.
آقای جعفری همچنین آغاز تولید صد برنامه ترکیبی با بهره گیری از روش های موشن گرافی، انیمیشن و ظرفیت های چند رسانه ای در مرکز صبا با همکاری بنیاد حفظ آثار و باغ موزه را از دیگر برنامه های این هفته بر شمرد.
وی گفت: اولین بخش این کار مربوط به معرفی عملیات طریق القدس است و به مرور به سایر عملیات ها پرداخته می شود.
نمایشگاه دستاورد های بعد از دفاع مقدس
مدیرعامل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس همچنین برگزاری نمایشگاه دستاورد های بعد از دفاع مقدس منبعث از حماسه های آن دوران را از دیگر برنامه های باغ موزه در بخش سخت افزاری و هم نرم افزاری برشمرد و از محققان و پژوهشگران برای بازدید از این مجموعه اسنادی و کتابخانه ای دعوت کرد.
وی با بیان این که امروز بزرگترین و غنی ترین و تخصصی ترین کتابخانه دفاع مقدس در باغ موزه است، گفت: در این مجموعه بالغ بر ۲۷ هزار عنوان کتاب و اسناد عادی و محرمانه وجود دارد و بیش از یک میلیون سند دفاع مقدس در حال بارگذاری روی سایت است.
مدیر عامل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ایجاد ظرفیت های جدید برای محققان، پژوهشگران، هنرمندان و نویسندگان را از مهم ترین تدابیر باغ موزه برای هفته دفاع مقدس امسال برشمرد و گفت: بازدید از موزه شهید سلیمانی از دوم مهرماه با رعایت شیوه نامه ها آغاز می شود، ولی فضای باز باغ موزه با رعایت شیوه نامه ها پذیرای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار