شخصیت های مختلف گروه های مقاومت فلسطین در جریان برگزاری تظاهرات مردم غزه علیه طرح الحاق کرانه باختری، آخرین مواضع خود در خصوص طرح مذکور را اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، مردم غزه تظاهرات گسترده ای را علیه طرح الحاق کرانه باختری برگزار کردند. در جریان برگزاری این تظاهرات ضد صهیونیستی، شخصیت های مقاومت فلسطین به موضع گیری علیه طرح مذکور پرداختند.
در همین ارتباط، «فوزی برهوم» از رهبران حماس در سخنانی تصریح کرد: ملت و مقاومت فلسطین برای مقابله با این طرح دست به دست هم داده اند. پیام ما به دشمن صهیونیستی این است که این توطئه به سرانجام نمی رسد و اشغالگری در این سرزمین رو به زوال و نابودی است. خواستار تحرک و خیزش فوری ملت فلسطین در کرانه باختری برای مقابله با این طرح هستیم.
«موسی دودین» عضو دفتر سیاسی حماس هم تأکید کرد: واکنش ما به طرح الحاق کرانه باختری، پایبندی به سراسر این سرزمین از رود اردن تا دریای مدیترانه است. باید دست مقاومت برای مقابله با رژیم اشغالگر کاملا باز گذاشته شود.
در همین حال، «احمد مدلل» از رهبران جهاد اسلامی اظهار داشت: ملت فلسطین برای مقابله با طرح الحاق اراضی فلسطینی انتفاضه ای ادامه دار را به راه انداخته است. نباید اجازه داد چنین طرح جنایتکارانه ای اجرا شود.
از سوی دیگر، «ماهر مزهر» از رهبران جبهه خلق فلسطین یادآور شد: ملت فلسطین امروز یکپارچه و متحدانه در مقابل این طرح ایستاده است. معاهده اسلو باید به درک واصل شود و همه علیه رژیم اشغالگر متحد شوند. حرف آخر را ملت فلسطین خواهد زد و خیل عظیم تظاهرات کنندگان در غزه حاکی از مخالفت قاطع این ملت با طرح الحاق است.
افزون بر این، نماینده گروه های مقاومت فلسطین نیز اعلام کرد: این طرح تهدیدی جدی برای موجودیت فلسطینیان و زمینه ساز انتفاضه ای دیگر خواهد بود. برای دفاع از سرزمین خود از ...

سرخط اخبار