طی یکی دو روز گذشته مذاکرات فشرده ای برای لژیونر شدن علیرضا بیرانوند انجام شد اما او در نهایت تصمیم به ماندن گرفت ولی پرونده رفتن او همچنان باز است. به گزارش ایسنا، با وجود اینکه باشگاه انتورپ بلژیک برای دروازه بان پرسپولیس بلیت هواپیما ارسال کرده بود اما بیرانوند راهی بلژیک نشد تا روند انتقالش وارد فاز جدیدی شود. از این رو راهکار جدیدی ارائه شد تا برای همه طرف ها سود به همراه داشته باشد. طبق توافق انجام شده، بیرانوند تا پایان فصل در پرسپولیس می ماند تا این تیم از نبود دروازه بان متضرر نشود. بر اساس توافق انجام شده، بیرانوند با قراردادی 3 ساله به انتورپ می پیوندد و باشگاه پرسپولیس هم بابت این انتقال مبلغ ٧٠٠ هزار دلار دریافت می کند.
محمدحسن انصاری فرد درباره جدایی بیرانوند به سایت رسمی پرسپولیس گفت: «بیرانوند با وجود پیشنهادهای مالی کلانی که داشت، قید جدایی از پرسپولیس در این مقطع را زد و طبق توافقی که صورت گرفت، او در تابستان پیش رو راهی لیگ بلژیک خواهد شد. بخشی از مبلغ رضایتنامه او نیز در روزهای آینده به باشگاه پرداخت خواهد شد.»
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راجع به پیشنهاد خنک بلژیک به بیرانوند چنین توضیح داد: «خنک چهارشنبه شب با ارسال نامه ای به صورت رسمی خواهان جذب بیرانوند شد. پنجشنبه پیشنهاد دیگری باز هم از سوی تیمی بلژیکی به خود بیرانوند ارائه شد. هر دو تیم پیشنهادهای مالی عالی به بیرانوند ارائه کرده و آمادگی داشتند مبلغ رضایتنامه را هم به باشگاه پرداخت کنند ولی بیرانوند در نهایت تصمیم به ماندن گرفت. وی درباره تیم آینده بیرو توضیحی نداد: «ما در حال نهایی کردن توافق ها هستیم. البته نام باشگاه بلژیکی را نمی برم چون نمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار