مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه سخن ترامپ این است که اگر در انتخابات ریاست جمهوری رای نیاورد و پیروز نشود، حتماً تقلب صورت گرفته است، نوشت: این سخن ترامپ و راهی که در پیش گرفته است دقیقاً همان مسیری است که رهبران و اصحاب فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ در پیش گرفته و دنبال کرده بودند.

به گزارش خبرگزاری فارس  حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی تحت عنوان« فتنه سبز به زادگاه خود باز می گردد!» نوشت:
۱- در این اظهار نظرها که اخیراً با نزدیک شدن زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی مقامات بلند پایه این کشور ، مخصوصاً شخص ترامپ مطرح می شود دقت کنید؛
پنج شنبه هفته گذشته، دونالد ترامپ در جریان یک نشست خبری در کاخ سفید درباره تعهد خود به انتقال مسالمت آمیز قدرت در صورت شکست وی در انتخابات گفت: « انتقالی در کار نخواهد بود بلکه تداوم ریاست جمهوری من را خواهیم داشت»!
باز هم از دونالد ترامپ در یک نشست خبری است:
«ما برنده می شویم. نمی بازیم مگر اینکه تقلب کنند. نگاه من این طور است. نمی توانیم اجازه بدهیم تقلب کنند. کشورمان در خطر است، چون این آدم ها کشورمان را نابود می کنند نمی توانیم اجازه بدهیم این کار را انجام بدهند»!
و این هم اظهار نظر دیگری از ترامپ: «در حالی که می دانیم در هزاران هزار رأیی که سرنوشت متفاوتی را رقم می زدند تقلب صورت گرفته احمق بازی در نمی آوریم که بگوییم، اوه، بیایید قدرت را انتقال دهیم»!.
« توماس فرید من» تحلیلگر معروف آمریکایی با اشاره به اظهارات ترامپ که پی در پی و به هر بهانه ای مطرح می شود، ابراز نگرانی کرده و تاکید می کند که آمریکا در جریان انتخابات ریاست جمهوری پیش روی با یک جنگ داخلی تمام عیار رو به رو خواهد شد.
مقامات ارشد پنتاگون گفته اند نگرانند در صورت ایجاد ناآرامی های داخلی بعد از انتخابات ریاست جمهوری، ترامپ ارتش را برای سرکوب وارد خیابان ها کند!
ژنرال «مارک الکساندر میلی» رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در واکنش به نگرانی شدید کنگره از تصمیم ترامپ و احتمال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار