همدان - مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان از اهدای تعداد ۳۳ سری لوازم خانگی و ۲۲۰ بسته لوازم التحریر به نیازمندان توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه همدان، علی رضایی در آئین اهدای لوازم خانگی و لوازم التحریر به نیازمندان در سپاه ناحیه همدان اظهار کرد: محرومیت زدایی از اولویت های سپاه است و سپاه اجرای طرح های محرومیت زدایی و رسیدگی به وضعیت محرومان را وظیفه ذاتی خود می داند.
وی با اشاره به اینکه پروژه های محرومیت زدایی در سپاه با جدیت دنبال می شود، عنوان کرد: ساخت مسکن برای محرومین، ساخت سوله های ورزشی فرهنگی و همچنین تلاش برای رفع مشکلات معیشتی با اجرای رزمایش کمک های مومنانه در رأس اقدامات سپاه همدان است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان افزود: آئین اهدای لوازم خانگی به خانواده های نیازمند و لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند نیز از برنامه های محرمیت زدایی است که به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهر همدان برگزار می شود.
وی ادامه داد: در این برنامه ۳۳ سری لوازم خانگی شامل یخچال، اجاق گاز و فرش هر کدام به ارزش هشت میلیون تومان و همچنین ۲۲۰ بسته لوازم التحریر هر کدام به ارزش ۳۰۰ هزار تومان بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
رضایی عنوان کرد: در تهیه لوازم خانگی ۲۲ میلیون ریال از خیرین و مابقی از قرارگاه محرومیت زوایی سپاه کمک گرفته شده و در تهیه لوازم التحریر نیز نیروگاه شهید مفتح، اداره دخانیات، شهرداری، اتوبوسرانی و تاکسیرانی یاری رسان بوده اند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار