ورود رئیس دستگاه قضا به سمنان

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۹
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه وارد سمنان شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان سمنان ، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی صبح امروز وارد فرودگاه سمنان شد و نماینده ولی فقیه در استان سمنان ، استاندار سمنان و نمایندگان مردم این استان در مجلس از وی استقبال کردند.
شرکت در شورای اداری، دیدار قضات و شورای عالی قضایی استان سمنان از برنامه های سفر رئیس قوه قضاییه به سمنان است .
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی ، عصر امروز هم سفری به شاهرود خواهد داشت که دیدار با منتخبان استان سمنان و نشست خبری ، 2 برنامه رئیس دستگاه قضا در شاهرود خواهد بود.
معاون اول قوه قضاییه و دادستان کل کشور نیز با حضور در دادگستری شهرستان سمنان به بررسی مشکلات مردم می پردازند.
این سفر دیدارهای مردمی خواهند داشت و برای رفاه حال مردم ، نامه ها در صندوق هایی که در وردی دادگستری سمنان در نظر گرفته شده ، جمع آوری می شود.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در بدو ورود به سمنان گفت: به دنبال سفر مقدماتی ۲۵ نفر از همکاران برای بررسی مسائل و مشکلات همکاران قضایی ، اداری و مردمی ، و ارائه گزارش مقدماتی ، در جلساتی با حضور نماینده، ولی فقیه در استان، استاندار و همکاران قضایی، این مسائل بررسی می شود.
وی افزود: در این جلسات، هر چه بتوانیم این مشکلات را بررسی و تصمیم گیری و مسائل را رفع می کنیم و آنچه نشد در اولین جلسات مرکز مورد بررسی قرار می گیرد تا سفر های استانی همراه با ضمانت اجرایی باشد و مسائل پیگیری شود.
رئیس قوه قضاییه با ادای احترام به مردم استان سمنان و سه هزار شهید این استان گفت: به دلیل شرایط کرونایی امکان حضور در مجامع مردمی و جمع همکاران قضایی فراهم نیست و از این بابت از همه مردم و همکاران قضایی عذرخواهی می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار