رئیس دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران تهران:

رونمایی از 30 مخزن آب شرب اضطراری شهر تهران

لوگوی برنا نیوز برنا نیوز . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۳۳
رئیس دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران تهران از رو نمایی 30 مخزن آب شرب اضطراری تعبیه شده در مراکز تخلیه امن اضطراری شهر تهران خبر داد.

به گزارش برنا؛ محسن نادی از رو نمایی 30 مخزن آب شرب اضطراری تعبیه شده در مراکز تخلیه امن اضطراری شهر تهران و مراسم کلنگ زنی ۷۲مخزن دیگر همزمان با گرامی داشت دهه مبارک فجر خبر داد.
نادی در نشست مشترک کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان های حیاتی که در دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران کلان شهر تهران برگزار شد، بر ضرورت نصب و مورد بهره برداری قرار گرفتن 374 مخزن آب اضطراری تا پایان سال 1403 در مراکز تخلیه امن اضطراری سطح کلان شهر تهران تاکید کرد.
در این نشست که با رویکرد افزایش تاب آوری درمواجهه با رخداد زلزله و با هدف تامین آب شرب سالم برای شهروندان در شرایط اضطراری برگزار شد، روند اجرای مصوبه هفتاد و نهمین جلسه رسمی دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر بهره برداری از مخازن فولادی تامین آب شرب سالم برای شهروندان در شرایط اضطراری مورد ارزیابی قرار گرفت.
در این نشست همچنین چگونگی جانمایی و نصب مخازن آب شرب سالم در 10 بیمارستان شهر تهران براساس اولویت و بررسی های فنی کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان های حیاتی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار