بررسی فنی اشکودا ساپرب فیس لیفت + مشخصات

باشگاه خبرنگاران پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵
لوکس ترین سدان چهار درب اشکودا از چراغ های جلوی ماتریکس LED، سیستم های کمک راننده ی جدید و… سود می برد.

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، لوکس ترین سدان چهار درب اشکودا یعنی ساپرب یک عمل جراحی وسیع را پشت سر گذاشته است. این خودرو از چراغ های جلوی ماتریکس LED، سیستم های کمک راننده ی جدید و… سود می برد.
این خودروساز به تکنولوژی چراغ های ساپرب بسیار افتخار می کند. این چراغ ها حتی در صورتی که نوربالا باشند باعث اذیت شدن چشم دیگر رانندگان نخواهند شد. این تکنولوژی با استفاده از دوربین نصب شده روی شیشه ی جلو به دست آمده که خودروهای پیش رو را تشخیص داده و نوربالا را به صورت خودکار خاموش می کند.
در داخل کاسه چراغ های ساپرب نوشته ی نورپردازی کریستال اشکودا به چشم می خورد و حالت های متنوعی برای نورپردازی را بسته به وضعیت آب و هوایی اراده می کند. یک ماژول LED برای نورپایین و نوربالا، سه کلاس نوربالای LED دیگر، چراغ LED استاتیک در زمان عبور از پیچ ها، نوار LED نازک، دیلایت ها، ساختار LED متمایز و… در این چراغ ها دیده می شوند.
چراغ های عقب نیز از نوع LED بوده و طراحی آن به گونه ای صورت گرفته که تشخیص چراغ های راهنما در شب یا روز آسان تر خواهد بود.
طبیعتاً همه چیز ساپرب به چراغ های آن خلاصه نمی شود. این خودرو با نمای جلوی ارتقا یافته ای عرضه شده که دارای سپر جدید است. این سپر ۸ میلی متر دیگر به طول کلی خودرو افزوده و البته افزایش طول مدل استیشن برابر با ۶ میلی متر بوده است.
از دیگر تغییرات می توان به جلوپنجره ی جدید با طراحی دو میله ای و چراغ های جلوی نازک تر اشاره کرد. در نمای عقب نیز یک تریم کرومی افقی در پهنای صندوق حرکت کرده و نوشته ی جدید اشکودا نیز به چشم می خورد. همچنین با باز کردن درب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار