اوج تناقض در خصوص وضعیت آیاندا پاتوسی

پارسینه پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴
وضعیت آیاندا پاتوسی این روزها تبدیل به یکی از اصلی ترین چالش های باشگاه استقلال شده. در حالیکه مسئولان باشگاه بارها از قرارداد داشتن این بازیکن صحبت کردند، همچنان مصاحبه هایی در خصوص تمدید با این بازیکن و دوباره راضی کردن او وجود دارد که هواداران استقلال را سردرگم کرده.

اگر بخواهیم درباره یکی از بهترین خرید های خارجی استقلال و حتی فوتبال ایران طی فصل های اخیر صحبت کنیم بدون شک باید از آیاندا پاتوسی نام ببریم. بازیکنی که یک نیم فصل در استقلال بازی کرد، اما در همان تعداد کم بازی توانایی های فنی خودش را نشان داد. با وجود اینکه در ابتدای حضور پاتوسی شایعات پیرامون او زیاد بود و خیلی ها در خصوص قانون منع استفاده از این بازیکن و بی کیفیت بودنش می گفتند. هافبک طراح استقلال، اما خیلی زود جای خالی ستاره های خارجی جدا شده را پر کرد. در حالیکه با جدایی مامه تیام و جپاروف، استقلالی ها دنبال مهره های خارجی کارآمد بودند، مسئولان باشگاه الحاجی گرو و نیومایر را جذب کردند که هیچکدام انتظارات را برآورده نکردند. حتی خرید های بعدی که ایسما و منشا بودند هم چندان دوای درد استقلال نبودند تا همه در خصوص کیفیت بالای پاتو و لزوم نگه داشتن او هم نظر شوند. این روزها، ولی شایعات در خصوصی جدایی هافبک استقلال بیش از پیش شده. بعد از چالشی که پست اینستاگرامی و حرف های مدیربرنامه های او ایجاد کرد، مسئولان استقلال مشکل بیشتری برای نگه داشتن این بازیکن دارند.
این در حالی است که فتحی پیش از پایان لیگ هجدهم از این گفت که پاتوسی قرارداد دارد و از جمع آبی ها جدا نمی شود. در این میان مصاحبه علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه هم حاشیه های زیادی درست کرد. خطیر از این گفت که در تلاش برای تمدید قرارداد پاتوسی هستیم. بعد از این صحبت همه از تناقض به وجود آمده بین صحبت های فتحی و خطیر متعجب شدند. بعد از مدتی فتحی دوباره اعلام کرد که پول فصل جدید پاتوسی هم فراهم شده او یک فصل دیگر در خدمت استقلال خواهد بود. کامروان منزوی، عضو هیئت مدیره هم ...

سرخط اخبار