رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، قرارداد بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی بازنشستگان را با هدف افزایش خدمت رسانی و هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس امضا کردند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر ، رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل بیمه کوثر این قراداد را به منظور ارتقای منزلت و کرامت بازنشستگان نیروهای مسلح و نیز آرامش خاطر و کاهش دغدغه آن ها در هنگام وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی امضا کردند و براساس این قرارداد، بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی بازنشستگان نیروهای مسلح سراسر کشور صادر می شود.
در این مراسم رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس به ایثارگران و تلاشگران این عرصه خاطرنشان کرد: ارج نهادن به پیشکسوتان جهاد و شهادت رسالت اصلی ماست.
سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی با بیان اینکه حدود ۶۰ درصد خانواده بزرگ بازنشستگان نیروهای مسلح از ایثارگران هستند، اظهارکرد: یکی از راهبردهای مسئولان سازمان های تامین اجتماعی و بازنشستگی نیروهای مسلح بهره مندی بازنشستگان و خانواده آن ها از خدمات بیمه ای است.
وی ارایه خدمات بیمه ای به بازنشستگان را عامل ارتقای منزلت و معیشت آن ها دانست و گفت: بازنشستگان و خانواده آن ها می توانند از مزایای بیمه نامه های تکمیلی درمان، عمر خانواده بازنشستگان و آتش سوزی منازل مسکونی استفاده کنند.
رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح حضور در مناطق زلزله زده و سیل زده در سال های اخیر و بررسی مسایل بازنشستگان را عامل افزایش میزان تعهدات در این قرارداد برشمرد و افزود: سقف تعهدات از ۱۸۰ به ۲۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
در این مراسم مدیرعامل بیمه کوثر نیز ضمن تبریک این ایام به افتخارآفرینان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: هدف ما آرامش خاطر پیشکسوتان عرصه جهاد، شهادت و شجاعت است.
مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه ...

سرخط اخبار