گروه صنعتی ایران خودرو که چند روز قبل فروش فوق العاده برخی از محصولاتش را برگزار کرده بود، حال تحویل نسخه جدید سورن را برای برندگان قرعه کشی اخیر آغاز کرده است. «سورن پلاس» که نمونه فیس لیفت این سدان خانوادگی به حساب می آید، از ابتدای هفته جاری به دست خریداران رسیده است.

به گزارش اسب بخار، با توجه به قوانین مربوط به فروش فوق العاده خودروها، مالکان این خودروی جدید امکان فروش سورن پلاس را تا یک سال در بازار آزاد ندارند و در صورتی واگذاری خودرو، خلاف قوانین رفتار نموده اند. به عبارت ساده تر سند این خودروها در رهن ایران خودرو است و هرگونه خرید و فروش این خودروها به صورت قول نامه ای قابل انجام است.
با توجه به تصاویر ارسالی مشخص است که سورن پلاس با امکاناتی نظیر چراغ روشنایی روز، رینگ های آلومینیومی، دو کیسه هوا، تزیینات مشکی پیانویی کابین، دستگیره های درِ جدید (مشابه به دنا)، بال تزیینی روی صندوق، دوخت قرمز صندلی ها، تهویه اتوماتیک، آینه های تاشو برقی، پشتی صندلی های جلوی برقی، غربیلک فرمان جدید (مشابه به دنا)، ساعت و کامپیوتر سفر جدید، سنسور پارک عقب سه گانه و… مجهز است.
ایران خودرو سورن پلاس را در بهمن ۱۳۹۸ معرفی کرد و مدیران این خودروسازی در اسفند سال گذشته اعلام کردند که نمونه جدید سورن در دو نسخه تنفس طبیعی و توربو به بازار خواهد آمد. از اصلی ترین تغییرات سورن پلاس با نسخه های قبلی طراحی جدید و فیس لیفت کاسه چراغ ها، جلو پنجره و تزیینات تریم داخلی است. اما به گفته مدیران پروژه سورن فیس لیفت، این سدان خانوادگی در بحث کیفیت نسبت به گذشته ارتقا پیدا کرده و برخی از اجزای آن در بحث کیفیت همانند دنا شده اند.
با این وجود بسیاری از کاربران فضای مجازی معتقد هستند که تغییرات قابل مشاهده در سورن پلاس، آنچنان خاص و متفاوت نیستند. همچنین بسیاری می گویند که در شرایط امروز بازار و بر اساس نیاز مشتریان، سورن پلاس باید با امکانات بیشتری چون نمایشگر لمسی، دوربین عقب، سنسور نور، رهیاب ماهواره ای و… تولید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار