یزد- جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت : ۱۰۰ستاد دهه فجردر استان و شهرستان های استان تشکیل شده و بیش از ۶هزار ویژه برنامه بزرگداشت ایام الله دهه فجر در استان برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین ، سعید زارع پیش ازظهر سه شنبه در نشست خبر ی با اصحاب رسانه استان اظهارداشت : به مناسبت ایام الله دهه فجر بیش از ۶هزار ویژه برنامه بزرگداشت ایام الله دهه فجر در استان بر گزارخواهد شد.
وی افزود : در مرکز استان یزد ۳۲ کارگروه تخصصی عهده دار برنامه ریزی ایام الله دهه فجربه صورت استانی هستند و به همین منظور ۱۰۰ستاد اصلی در استان و شهرستان های استان تشکیل شده است .
 زارع تصریح کرد : بیش از ۶هزار ویژه برنامه بزرگداشت ایام الله دهه فجر در استان بر گزار خواهد شد و اکثریت این برنامه ها برنامه های دینی و تربیتی است که در راستای معرفی ارزش های انقلاب اسلامی به ویژه معرفی انقلاب به نسل جوان است .
تشکیل ۱۴۰۰دانش آموزی
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: در سال جاری سعی مابراین است که برنامه های اجرایی ایام الله دهه فجر مردمی محور باشد و ۱۴۰۰ ستاد درقالب ستاد دانش آموزی با توجه به اهمیت انقلاب برای این قشراز جامعه و ضرورت و آشناسازی نسل جوان با مبانی و اهداف و ارزش های انقلاب تشکیل شده است
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان افزود:دهه فجر بازخوانی دوباره ارزش های انقلاب اسلامی و دهه تحکیم وبرقراری ارتباط بین نسلی است و این موضوع باید از طریق برنامه ها ی محتلف و با کیفیت مناسب ارائه گردد.
 زارع خاطر نشان ساخت : مراسم بزرگداشت روز۱۲بهمن با نشست تفسیر قرآن کریم توسط آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه دراستان آغاز و پس از آن رژه موتورسواران به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر و ورود پربرکت حضرت امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
نواختن زنگ انقلاب در ۴۰۰مدرسه استان
وی از نواختن زنگ انقلاب در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار