ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق مسلح ساعاتی پس از وقوع سرقت خودرو در عملیات ماموران کلانتری ۱۳ کرمان خبر داد.

سردار "عبدالرضا ناظری" در تشریح این خبر، گفت: ساعت ۲ نیمه شب گذشته(۶ آذرماه) در پی وقوع سرقت مسلحانه یک دستگاه تاکسی پراید در یکی از معابر کرمان و اعلام آن به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در برررسی های اولیه مشخص شد سارق با دربست گرفتن تاکسی پراید از پایانه مسافربری کرمان و پس از طی مسافتی، در یکی از معابر با تهدید راننده با سلاح جنگی وی را از خودرو پیاده و اقدام به سرقت خودرو کرده است که بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ کرمان ضمن انجام گشت زنی هدفمند و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر کرمان، ساعاتی بعد خودرو سرقتی را مشاهده و دستور توقف آن را صادر کردند.
این مقام پلیس ادامه داد: سارق مسلح به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد اما پلیس با هوشیاری و استفاده از قانون بکارگیری سلاح با شلیک دقیق ۴ گلوله به لاستیک خودرو، آن را متوقف و سارق مسلح را دستگیر کرد.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسی از سارق، ۲ قبضه سلاح جنگی کلت، ۳۳ عدد فشنگ جنگی، یک عدد شوکر برقی و ۲ عدد افشانه فلفل کشف شد.
سردار ناظری در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضایی، از تلاش و زحمات ماموران عمل کننده در این ماموریت قدردانی و یادآور شد: پلیس با هرگونه اقدام مجرمانه برابر قانون رفتار خواهد کرد و در این زمینه هیچ گونه اغماضی وجود نخوهد داشت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار