مردم برخی نقاط شهر گرگان در روزهای گرم و سرد کرونایی همچنان با قطعی آب دست و پنجه نرم می کنند، این مشکل برای ساکنان مناطق بالاشهر غریبه است و مردم در نقاط پایین شهر گاهی 6 تا هفت ساعت از شبانه روز آب ندارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، قطعی آب در برخی نقاط گرگان از فصل تابستان به فصل پاییز رسید و مردم مناطق «ایرانمهر»، «محتشم»، «کوی عرفان»، «طهماسبی»، «شهرک شریعتی» با مشکل قطعی آب طی 6 یا هفت ساعت از شبانه روز مواجه هستند، سوالی که ذهن مردم را درگیر کرده؛ این است چرا کفه کمبودها همیشه برای بخشی از مردم در نقاط کمتر برخوردار سنگینی می کند و توجه مسوولان بیشتر به نقاط برخوردار شهر معطوف است.
تداوم طعم خشک زندگی در پاییز کرونایی نگران کننده است، در روزهایی که گفته می شود رعایت بهداشت باید بیش از همیشه مورد توجه باشد اما مردم برخی از نقاط شهر گرگان درگیر قطعی آب هستند و این وضعیت تنها گریبانگیر مناطق کمتر برخوردار شهر است.
* خانه های ویلایی درگیر قطعی آب هستند نه آپارتمانی
یکی از شهروندان گرگانی در منطقه ایرانمهر که قطعی آب خانواده اش را کلافه کرده در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: هر روز از ساعت تقریبا ۲۱:۳۰ دقیقه، آب منزل ما قطع می شود و تا ساعت ۵:۳۰ دقیقه یعنی بعد از اذان صبح آب وصل می شود و در این مدت آب نداریم.
وی با اشاره به اینکه ظاهرا خانه های ویلایی درگیر قطعی آب هستند نه آپارتمانی می افزاید: معمولا خانه هایی که آپارتمانی هستند آب ذخیره شده دارند و با این مشکل مواجه نیستند، اما در شرایطی که ویروس کرونا دغدغه خانواده ها شده و مسوولان هم تاکیدات هشداردهنده برای رعایت بهداشت دارند، نمی دانیم چرا این بلای کمبود و قطعی آب بر سرمان فرود آمده است.
این شهروند گرگانی ادامه می دهد: تابستان هم این مشکل را داشتیم حالا قطعی آب در آن برهه زمانی، کمی قابل هضم بود، اما در فصل پاییز چرا همچنان این مشکل باید وجود داشته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار