تبریز-ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر گفت: امسال جذب دانشجو در مقایسه با سال های گذشته از رشد مطلوبی برخوردار بوده و تاکنون بیش از ۷۰۰ نفر در مقاطع مختلف ثبت نام کرده اند.

علی سلیمی روز پنجشنبه در جمع دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اعلام کرد: درب دفتر رئیس و معاونت های این واحد دانشگاهی بر روی همه دانشجویان باز بوده و آنان می توانند بدون کمترین محدودیتی به صورت مستقیم مسائل و مشکلات خود را با مسئولان در میان بگذارند.
وی افزود: این واحد دانشگاهی به عنوان بزرگ ترین دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی بعد از مرکز استان و بزرگ ترین دانشگاه بین مرکز آموزش عالی دولتی و غیردولتی ارسباران با امکانات مختلف در حوزه های آموزشی، پژوهشی، خدماتی، رفاهی و ورزشی در خدمت دانشجویان است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر وجود بیش از ۱۰۰ کارگاه و آزمایشگاه در رشته های مختلف، سلف سرویس مجهز، ورزشگاه چندمنظوره، کتابخانه معمولی و دیجیتالی، سایت های اینترنتی، مسجد و مجتمع فرهنگی، امکانات خوابگاهی برای برادران و خواهران، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، مجتمع ورزشی را از امکانات این واحد دانشگاهی عنوان کرد.
سلیمی، اعتلای فرهنگی، ارتقاء کیفیت آموزشی، کاهش هزینه های جاری و مدیریت هزینه ها، درآمدزایی شهریه ای و غیر شهریه ای، ایجاد شور و نشاط بین استادان، کارکنان و دانشجویان، تعامل با مسئولان شهرستانی، حمایت از مخترعان و پژوهش گران و تلاش برای رفع رکود حاکم بر حوزه پژوهشی را از جمله برنامه های مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برشمرد.
وی با اشاره به اینکه امکانات و تجهیزات و فضای فیزیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به مراتب بیشتر از واحد تبریز است، خاطرنشان کرد: زمانی رویکرد دانشگاه افزایش رشته های تحصیلی و ساختمان سازی بود اما هم اکنون به لحاظ کاهش دانشجویان، حفظ و پایداری اقتصادی دانشگاه ها مهم ترین رویکرد است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار