تعیین تکلیف مالکیت سامانه "تیتک" تا پایان شهریور

سلامت نیوز جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱

سلامت نیوز : رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت با بیان اینکه موضوع مالکیت سامانه تیتک تا پایان شهریور ماه حل می شود، جزییات ارز تخصیصی به دارو و تجهیزات پزشکی را تشریح کرد.
به گزارش سلامت نیوز، دکتر کیانوش جهانپور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت سامانه تیتک، گفت: موضوع مالکیت سامانه تیتک تا پایان شهریور ماه حل خواهد شد و کلیه فرآیندهای مربوط به تیتک، اعم از سِرورها و فرآیندهای مدیریتی آن تحت نظارت کامل سازمان غذا و دارو درخواهد آمد.
وی افزود: همچنین ارتقاء سیستم، رفع آسیب ها و باگ هایی که در سیستم وجود دارد، نیازمند این است که فراخوانی داده شود و شرکت هایی که دارای پروانه ، مجوزها و صلاحیت لازم برای مدیریت و ارتقاء این سامانه هستند، داوطلب شده و از بین آن ها شرکتی که پیشنهاد برتری داشته باشد، تحت نظارت نهادهای نظارتی انتخاب خواهد شد و مشکلات سامانه را حل کند.
به گفته وی، چشم اندازی که در سازمان غذا و دارو درباره سامانه تیتک وجود دارد، این است که بتوانیم این سامانه و بستر اطلاعاتی را به نوعی در اختیار شرکت ها و کلیه ذی نفعان قرار دهیم تا استارت آپ ها و شرکت های مختلف بتوانند از این ظرفیت و بستر اطلاعاتی برای توسعه نرم افزارها و اپلیکیشن هایی که برای ارتباط با مشتری به کار می رود، استفاده کنند یا هر ابتکار و خلاقیتی که در این حوزه لازم است را با استفاده از اطلاعاتی که شامل محرمانگی نیستند، به کار برده و به سامانه متصل شوند.
چه اطلاعاتی در سامانه تیتک وجود دارد؟
جهانپور همچنین گفت: اطلاعاتی مانند ثبت سفارش ها، ثبت ورود و بسیاری از فرآیندهای مرتبط در سامانه تیتک وجود دارد و قاعدتا بخشی از فرآیندها در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار