واعظی: اگر فضای ورزشگاه ها مناسب حضور خانم ها باشد از نظر ما منعی ندارد/ حضور زنان در ورزشگاه ها با فضای فعلی به مصلحت نیست

انتخاب چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: با فضای فعلی که طرفداران تیم ها علیه یکدیگر فحش می دهند و درگیری وجود دارد حضور زنان در ورزشگاه به مصلحت نیست.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: با فضای فعلی که طرفداران تیم ها علیه یکدیگر فحش می دهند و درگیری وجود دارد حضور زنان در ورزشگاه به مصلحت نیست.
به گزارش مهر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه نشست هیئت دولت درباره اخراج جان بولتون، اظهار داشت: ما خوشحالیم تحولی که در دهه گذشته در دولت جدید آمریکا اتفاق افتاد، راه به جایی نبرد چراکه این دولت تصور می کرد می تواند همه چیز را به عقب بازگرداند و با یک سیاست رادیکال و جنگ طلبانه می تواند به اهدافش برسد، به همین جهت بولتون را به عنوان دبیر شورای امنیت ملی خود انتخاب کرده بودند اما پس از مدتی مجبور به اخراج وی شدند.
وی ادامه داد: این اتفاق نشان دهنده آن است که حتی دولت تندروی آمریکا هم به این نتیجه رسیده دوران جنگ طلبی و رویکردهای تهدید به سرآمده است و اگر قرار است با دنیا تعامل کند، راهش منطق است.
رئیس دفتر رئیس جمهور متذکر شد: جان بولتون از گذشته فردی تند و جنگ طلب بوده و زمانی هم که در شورای امنیت ملی آمریکا منصوب شد به هیچ یک از اهدافش نرسید و اقداماتی که در ارتباط با ونزوئلا، کوبا و افغانستان انجام داد، شکست خورد.
واعظی با اشاره به اینکه سیاست های جان بولتون علیه جمهوری اسلامی ایران هم به شکست منتهی شد، ادامه داد: دشمنی جان بولتون با ایران قابل مقایسه با کشورهای دیگر نبود چرا که وی در دورانی که مسئولیت نداشت حقوق بگیر سازمان منافقین بود و پس از آنکه در شورای امنیت ملی آمریکا منصوب شد، درباره موضوعات مرتبط با ایران با اعضای سازمان منافقین مشورت می کرد و از آنها نظر می خواست.
وی بیان کرد: جان بولتون به دنبال آن بود حکومت جمهوری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار