اهواز- رئیس هیئت وزنه برداری خوزستان از احتمال حضور فولاد خوزستان در لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور خبر داد.

سید علیرضا قریشی در گفت وگو با خبرنگار مهر ، با اشاره به اینکه مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور در هفتم مهرماه امسال قرعه کشی می شود، اظهار کرد: در این جلسه مشخص می شود که چه تیم هایی از استان به صورت قطعی در رقابت ها فصل آینده شرکت می کنند.
وی با بیان اینکه حضور تیم های ملی حفاری اهواز و مناطق نفت خیز جنوب به علت کاهش شدید بودجه در رقابت ها مشخص نیست، افزود: امید است که این دو باشگاه که از سابقه بسیار خوبی در رشته وزنه برداری برخوردار هستند، همانند سال های گذشته در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور حضور پیدا کنند.
رئیس هیئت وزنه برداری خوزستان به احتمال حضور باشگاه فولاد خوزستان در مسابقات لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور اشاره کرد و گفت: افشین حیدری «مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان» با محمدی «مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان» و سعید آذری پیگیری و رایزنی بسیار خوبی را در این خصوص داشتند که تکلیف حضور فولاد خوزستان در رقابت ها مشخص می شود.
به گزارش خبرنگار مهر ، با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین به علت نیمه تمام ماندن لیگ برتر وزنه برداری بزرگ سالان باشگاه های کشور، تیم های «بازار بزرگ ایران» و «دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات» و «ملی حفاری اهواز» از سوی فدراسیون به ترتیب به عنوان تیم های اول تا سوم معرفی شدند.
در مسابقات فصل گذشته لیگ برتر وزنه برداری جوانان باشگاه های کشور، تیم ملی حفاری اهواز به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم های نیروی هوایی عقاب و نیروی زمینی به ترتیب دوم و سوم شد.
تیم مناطق نفت خیز جنوب نیز در لیگ برتر جوانان، چهارم شد و در رده سنی بزرگ سالان در مکان پنجم جدول رده بندی قرار گرفت.

سرخط اخبار