عذرخواهی وزیر بهداشت از مردم قم

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۸:۳۵
با افزایش اعتراضات مردم و مسئولان قم نسبت به اظهارات نادرست معاون وزیر بهداشت در مورد قم، وزیر بهداشت از مردم این شهر عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قم؛ چندی پیش معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در اظهار نظری  شهروندان قمی را متهم کرد که" هیچ پروتکلی در قم رعایت نمی شود"
این اظهار نظر در حالی از زبان وی منتشر شده که قم نخستین استانی است که به لحاظ کرونایی از وضعیت زرد وارد وضعیت آبی شده است.
آمار دانشگاه علوم پزشکی قم و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم نشان می دهد قم در رتبه ۳۱ کشوری در تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان هاست.
این اظهار نظر با واکنش های گسترده ای از طرف مردم قم، ائمه جمعه، استاندار قم، نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی و برخی از مدیران استانی همراه بود.
با افزایش  انتقاد ها از سخنگوی ستاد ملی کرونا، پنجشنبه گذشته وزیر بهداشت در سخنانی از مردم قم عذرخواهی کرد.
نمکی با بیان اینکه حرف های سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا تنها در مقام کارشناسی بوده است گفت: وی این سخنان را در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که یک جلسه تخصصی برای پیش بینی و کنترل این بیماری است، ایراد کرده  و قصدی برای لطمه زدن به وجهه قم در کار نبوده است.
نمکی با تاکید بر جایگاه ارزشمند قم در انقلاب اسلامی گفت: در وزارتخانه بهداشت درمان و آموزش پزشکی جانفشانی های زیادی برای درمان و همچنین پیشگیری از شیوع کرونا صورت گرفته است و کارکنان بخش بهداشت و درمان در خط مقدم مقابله با این بیماری همواره ایثار کرده اند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
کپی لینک https://www.iribnews.ir/00CZPc
برچسب ها: عذرخواهی وزیر بهداشت از مردم قم ، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
گزارش خطا
X Share ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار