فاز دوم شرکت پتروشیمی تخت جمشید امروز (سه شنبه ۲۴ دی) با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، فاز دوم شرکت پتروشیمی تخت جمشید امروز (سه شنبه 24 دی) با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
این شرکت با راه اندازی فاز دوم از نر محصولات تولیدی به قطب الاستومری کشور تبدیل شده و با تولیدات متنوع و با مجموع ظرفیت 131 هزار تن در سال علاوه بر تامین نیازمندی های صنایع مختلف کشور در بخش تایرسازی، چشب رزین، تولید قطعات صنعتی، خودرو و پزشکی ارزآوری قابل توجهی برا برای کشور به همراه دارد.
این شرکت اولین شرکت پتروشیمی با دانش Hight Tech است که به صورت صددرصد بومی، طراحی و ساخته شده و دانش فنی بسیار پیشرفته آن دستاورد بومی است.
این شرکت با اتکا به دانش فنی بومی به تامین کل نیازمندی های کشور در بخش الاستمری شده و مازاد تولید نیز با ارزآوری تقریبی 100 میلیون دلار و با برند TJPC به بازارهای جهانی عرضه می شود.
از نکات بارز در شرکت پتروشیمی تخت جمشید می توان به دانش فنی بومی، مهندسی اصولی و تفصیلی بومی توسط شرکت مهندسی تخت جمشید، ساخت و تامین تجهیزات در داخل کشور، نصب و راه اندازی توسط کارشناسان داخلی، زمان اجرای طرح با ثبت رکورد 16 ماه، کیفیت بالای محصول که در سطح شرکت های تراز اول دنیا، معرفی برند برتر TJPC به بازارهای دنیا، طراحی دوستدار محیط زیست با دور ریز صفر (بدون آلایندگی برای آب، خاک و هوا) که این مهم با طراحی بومی و ساخت تصفیه پساب پیشرفته حاصل شده است.
از دیگر نکات مثبت این شرکت، ایجاد اشتغال 150 نفر به طور مستقیم و 500 نفر به طور غیرمستقیم برای فاز دوم علاوه بر اشتغال فاز اول که حدود 500 نفر به طور مستقیم و یک هزار نفر به طور غیرمستقیم است و بالغ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار