امام جمعه اردبیل گفت: حماسه سپاه صیانت عظیمی برای کشور بدست آورده و تکلیف رؤسای جمهوری آینده آمریکا را نیز مشخص کرد،آنها فقط باید خون بگریند، آنها خوب فهمیدند که زمان تهدید ایران گذشته است.

به گزارش برنا،آیت الله سید حسن عاملی در خطبه های نمازجمعه اردبیل با اشاره به آثار انتقام سخت اظهار داشت: در چند روز اخیر دو موفقیت بزرگ نصیب کشور و ملت ما شد، اول اجتماع میلیونی در تشییع جنازه سردار شهید سپهبد سلیمانی بود، این اجتماع چندین دهه جنگ روانی دشمن را خنثی کرد و دیگری انتقام بسیار خطیر سپاه از آمریکا بود که در برکات آن هرچه گفته شود کم گفته شده است.
وی افزود: از این دو موفقیت بزرگ، دشمن غدار ما مثل انسان مار گزیده به خود پپچید تا اینکه حادثه ناگوار هواپیمای اوکراینی اتفاق افتاد و مستمسک عظیمی برای دشمن درست شد.
امام جمعه اردبیل با بیان اینکه ما با جان باختگان این حادثه همدرد بوده و از این حادثه قلبا ناراحت هستیم از دولتمردان می خواهیم در بررسی علل این حادثه اهتمام مضاعف داشته باشند.
وی ادامه داد: دشمن تلاش می کند با این حادثه اثر ۲ دستاورد بزرگ یعنی تشییع میلیونی و انتقام موشکی پایگاه عین الاسد را از بین ببرد در صورتی که با انتقام سخت ایران از آمریکا سایه جنگ برای همیشه از سر کشور ما کوتاه شده و و معلوم گشت که آمریکا هیچ وقت در برابر ایران قادر به راه انداختن جنگ در منطقه نیست.
عاملی با اشاره به اینکه این امنیت بزرگ معلول قدرت سپاه بوده و دیگر ذره ای امکان دخالت نظامی در ایران نیست افزود: گزینه جنگ از روی میز آمریکا تا ابد کنار گذاشه شد و واشنگتن از این به بعد تمام تلاش خود را در جهت محاصره اقتصادی ،جنگ روانی و به هم ریختن اوضاع داخلی ایران متمرکز می کند.
وی تشریح کرد: آمریکا به جنگ اقتصادی پناه برده و این اقدام وظیفه مسؤولان و ملت را در عرصه اقتصاد سنگین می کند.
امام جمعه اردبیل افزود: حماسه سپاه صیانت عظیمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار