جهرم-معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیمارستان جدید جهرم جزو پروژه های بزرگ در کشور است که تلاش می کنیم این پروژه را در امسال به اتمام برسانیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد جعفر علیزاده در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان بزرگ ۳۱۰ تختخوابی جهرم که با حضور استاندار فارس در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد ، بیان داشت: پروژه بیمارستان جهرم جز یکی از بزرگ ترین بیمارستان های کشور است که می تواند نقش اساسی و زیادی در حوزه بهداشت و درمان استان و جنوب کشور داشته باشد.
وی افزود: این پروژه نسبت به ابتدای آن ، تغییرات زیادی نسبت به ابتدا پیدا کرده است و چندین تخت و مرکز به آن اضافه شده است و همین دلیل تاخیر در افتتاح و بهره برداری آن است.
علیزاده گفت: بیمارستان بزرگ جهرم می تواند نقش مهمی در ارائه خدمات بهداشت و درمانی استان فارس و جنوب کشور را ایفا کند.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: تا دو هفته دیگر برنامه زمان بندی دقیق افتتاح و پایان این پروژه را اعلام می کنیم اما این وعده را خواهیم داد که این پروژه امسال بهره برداری می شود.
وی در پایان گفت: ابن پروژه بالای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
گلایه نماینده مردم جهرم و خفر
همچنین ، محمدرضا رضایی نماینده جهرم و خفر در این جلسه گفت:عمر متوسط پروژه های ما در کشور بالا رفته است و زمان برخی از آنان بسیار زیاد شده است.
وی افزود: ۵۰ درصد بیمارانی که به بیمارستان های جهرم مراجعه می کنند افراد غیربومی هستند و جهرم نقش مهمی در بهداشت و درمان منطقه جنوب دارد.
نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان جدید جهرم در شرایط کنونی می تواند نقش مهمی در زمان بحران کرونا داشته باشد و باید به این نکته هم توجه داشته باشید که بیمارستان جدید جهرم در زمان کرونا اولویت بسیار بالایی دارد.
رئیس کمیسیون عمران با انتقاد به ...

سرخط اخبار