پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم پتانسیل بالایی دارد و می تواند در کورس قهرمانی باشد.

خبرگزاری فارس: رضا جباری در گفت وگو با خبرنگار ، در خصوص برد پرگل تیم پرسپولیس مقابل ذوب آهن در هفته سیزدهم لیگ برتر عنوان کرد: بعد از مدت ها یک بازی از تیم دیدم که کاملاً راضی کننده بود. از دیدن این دیدار احساس رضایت کردم. مطمئناً هواداران هم مدت ها بود چنین بازی خوبی ندیده بودند. نه اینکه پرسپولیس دیروز برنده شده و این حرف ها را می زنم؛ بلکه حتی اگر این بازی مساوی هم شده بود، به دلیل نحوه بازی بازیکنان باید بگویم که عملکرد سرخ پوشان راضی کننده بود.
وی درباره اینکه کالدرون به نظر می رسد به ترکیب اصلی اش دست پیدا کرده است، تصریح کرد: علت بازی زیبای تیم همین موضوع است که آقای کالدرون به آن رسیده. محمد انصاری و محمد نادری، هر دو از بازیکنان خیلی خوب پرسپولیس هستند اما بازی کردن همزمان آنها خوب نبود چرا که کارایی آنها را پایین می آورد. ربیع خواه و نوراللهی هم به همین شکل بود و حضور همزمان آنها باعث می شد توانایی شان دیده نشود. این مسائل باعث شده بود تا پرسپولیس شادابی که مدنظر بود را نداشته باشد.
پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: دیدیم که انصاری بازی کرد و شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی هم خط دفاع را تشکیل داده بودند. بشار رسن بالاتر از استانداردها بازی کرد و توانست یکی از عوامل اصلی پیروزی باشد. در بازی های گذشته به دلیل نبودن پلی میکر، مهاجمان نمی توانستند موقعیت های زیادی به دست بیاورند اما دیروز بشار در موقعیت سازی و دادن پاس های خیلی مناسب، عملکرد خیلی خوبی داشت. به نظر من بعید است که آقای کالدرون دست به ترکیب تیمش بزند.
جباری در مورد عملکرد رادوشویچ در دروازه سرخ پوشان گفت: وی از بهترین گلرهای فوتبال ما است و نمی فهمم چرا ...

سرخط اخبار