تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: ناجا در برخورد با منکرات، مفسدان و مخلان به نظم و امنیت تحت تأثیر فضای رسانه ای و خبری بدخواهان به انقلاب و نظام اسلامی قرار نمی گیرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی روز دوشنبه افزود: کارکنان ناجا با از خودگذشتگی و ایثار، نظم و امنیت را از مرز تا داخل شهرها برقرار می کنند.
وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به منظور تبریک هفته نیروی انتظامی ادامه داد: خط قرمز ناجا حفظ ارزش ها و تأمین امنیت شهروندان است و این پیام مسئولیت ما را سنگین تر کرده است.
ادیانی تاکید کرد: ناجا تحت رهبری داهیانه فرماندهی معزز کل قوا در تلاش برای رسیدن به پلیس مکتبی در تراز انقلاب است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناچا گفت: مطالبه مردم از ناجا اقتدار و برخورد با اخلال گران می باشد. نیروی انتظامی امروز از جنس خود مردم و برای خدمت به مردم است و به وظایف خود آشنایی دارد و مردم ما قدردان کارکنان ناجا هستند.
ادیانی گفت: کارکنان ناجا برای برقراری امنیت از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و برای برقراری امنیت هیچ مرزی را نمی شناسد و نمونه آن هم شهدایی است که ما تقدیم می کنیم.
وی اضافه کرد: پیام حضرت آقا محبت آمیز و انگیزه ها را برای خدمت مضاعف به مردم بیشتر می کند. این پیام الهی برای مجموعه ناجا مدال افتخار است.
مقام معظم رهبری ۲۹ مهر ماه پیام تشکری خطاب به فرمانده ناجا فرمودند که: «سردار اشتری؛ سلام من را به همه ی کارکنان خوب و زحمت کش و خدوم نیروی انتظامی برسانیدمردم عزیز ما قدردان زحمات و تلاش های بی وقفه خدمتگزاران به خود و کشور هستند و امروز اقتدار و مهربانی را توأمان در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران احساس میکنند و از ابتکارات ناجا در برخورد با منکرات استقبال می کنند».
گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار