برپایی نمایشگاه ایران نوشت در راستای تحقق رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی

پانا سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲

تهران (پانا) - کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد که در راستای تحقق رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی در هفتمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی حضور پیدا می کند.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش، در راستای تحقق شعار سال رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفتمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی حضور خواهد داشت و 250 عنوان نوشت افزار در این نمایشگاه ارائه می دهد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نوشت افزارهای ایرانی از قبیل دفتر در اندازه ، طرح ، ابعاد، اندازه و انواع مختلف، همچنین لوازم نوشت افزار شامل مداد رنگی، مداد قرمز و مشکی، مدادپاک کن، مدادتراش، خط کش، جامدادی و کیف در طرح ، رنگ ، سایز و بسته بندی های متفاوت، برای استفاده دانش آموزان ارائه می کند.
نمایشگاه ایران نوشت از روز دوشنبه ۱۴ مرداد با حضور تولیدکنندگان نوشت افزارهای ایرانی اسلامی آغازشده است و تا 25 مردادماه ادامه دارد.
این نمایشگاه که در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برپا شده است و هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۲ پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

سرخط اخبار