شنیده های غیر رسمی حکایت از این مسأله دارد که ماهانه رقمی نزدیک به ۲۰ هزار دلار استرالیا حقوق ثابت خواهد داشت. او البته برای قضاوت هر مسابقه در لیگ هم دستمزد نزدیک به ۲ هزار دلاری جداگانه دریافت خواهد کرد

به گزارش جهان نیوز ، «با موافقت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال استرالیا، علیرضا فغانی به عنوان یکی از بهترین داوران جهان که به تازگی به استرالیا مهاجرت کرده، با قراردادی تمام وقت در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ «ای لیگ» استرالیا قضاوت خواهد کرد. خب این ماجرا یعنی چه؟
بدون تردید کارنامه پربار و موفق داوری فغانی نقش تعیین کننده ای در تلاش مسئولان فدراسیون فوتبال استرالیا برای عقد قرارداد با این داور داشت. فغانی سابقه سوت زدن فینال لیگ قهرمانان آسیا، جام جهانی باشگاه ها، جام ملت های آسیا، جام کنفدراسیون ها، المپیک و رده بندی جام جهانی را در کارنامه داشته و چند بار هم به عنوان بهترین داور سال آسیا مثل امسال انتخاب شده است.
طبیعی است که استرالیایی ها برای جذب این داور همه کار می کنند و همکاری با او را یک افتخار بزرگ می دانند. کریس نیکو، رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا درباره فغانی گفته است: «این افتخاری بزرگ برای ماست که داوری با پیشینه فغانی را در اختیار داشته باشیم.»
مسابقات باشگاهی لیگ استرالیا طبق برنامه قرار است از سه هفته دیگر شروع شود و به دنبال آن فغانی هم مسابقات مختلف را سوت خواهد زد. به دنبال مذاکراتی که از مدت ها قبل انجام شده، علیرضا فغانی قراردادی تمام وقت با فدراسیون فوتبال استرالیا به امضا رسانده و شهروند نوشت: شنیده های غیر رسمی حکایت از این مسأله دارد که ماهانه رقمی نزدیک به ۲۰ هزار دلار استرالیا حقوق ثابت خواهد داشت. او البته برای قضاوت هر مسابقه در لیگ هم دستمزد نزدیک به ۲ هزار دلاری جداگانه دریافت خواهد کرد و از نظر مالی و حرفه ای همه چیز به نفع او خواهد بود.
در واقع می توان گفت، ارزش ریالی قضاوت یک یا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار