حسین قدوسی پاسخ اظهارات جنجالی مهرداد هاشمی عضوی هیئت مدیره پرسپولیس را داد.

به گزارش مشرق، سیدمهرداد هاشمی سخنان جنجالی علیه محمدحسن انصاری فرد و هم چنین حسین قدوسی مطرح کرد . عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در یکی از اظهارات خود مدعی شد که در زمان بازی پرسپولیس و بایرن مونیخ، دو دستگاه خودرو ریو جهت تبلیغات در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار دادیم که آقای انصاری فرد چند ماه بعد و با کلی پیگیری این دو خودرو را بازگرداند.
حالا حسین قدوسی، مشاور انصاری فرد پاسخ هاشمی را داده است و می گوید: در بازی بزرگ پرسپولیس و بایرن مونیخ آقای قلعه بانی ریاست وقت کارخانه سایپا یکی از آن دو ماشینی که به آزادی آورده بودند را به احمدرضا عابدزاده هدیه داد و آن یکی اتومبیل هم اصلا به باشگاه پرسپولیس داده نشد که انصاری فرد بخواهد در تحویل دادنش امروز و فردا کند؛ این یعنی لطفا کمتر دروغ سر هم کنید آقای هاشمی.
هاشمی مدعی شد که به انصاری فرد گفته است بی سوادی؛ آیا این توهین است؟! قدوسی در جواب می گوید: هاشمی توهین های آشکاری به انصاری فرد داشته و روابط عمومی و رسانه را پاشنه آشیل درآمدزایی دانسته و تایید کرده به انصاری فرد گفته بوده بی سوادی و در ادامه از مجری پرسیده: آیا این توهین است؟
هاشمی تاکید کرده ما انصاری فرد را مدیرعامل کردیم در حالی که انصاری فرد قبل از جلسه هیئت مدیره، با وزیر و داورزنی دیدار کرده بود.
او تاکید کرده قصد شکایت از برانکو را نداشتیم در حالی که اسناد بررسی شکایت در آخرین جلسه هیئت مدیره و در زمان مدیریت انصاری فرد، وجود دارد چرا که رسول پناه طی پیامی به اعضا دستور جلسه را شکایت از برانکو اعلام کرده بود و شب قبل از جلسه وزیر در پیامکی به انصاری فرد گفته بود چرا هر چه می گویم شکایت نمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار