اشلی بایدن: مایه تاسف است که خانواده ترامپ سنت را انجام نداد/ در رسانه های اجتماعی نیستم

لوگوی ایسنا ایسنا . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۵۱
دختر بایدن در نخستین مصاحبه تلویزیونی اش تاکید کرد، مایه تاسف است که بانوی اول سابق آمریکا طبق سنت از مادرش به عنوان بانوی اول جدید آمریکا استقبال نکرد و وی را به کاخ سفید دعوت نکرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از ایندیپندنت، "اشلی بایدن"، دختر جو بایدن و جیل بایدن تایید کرد که هیچ دعوت نامه ای از سوی کاخ سفید برای دعوت مادرش به عنوان بانوی اول جدید آمریکا برای صرف چای، بازدید از کاخ سفید و آشنایی با پرسنل ارسال نشد.
اشلی بایدن، دختر اول آمریکا گفت: مادرم هیچ دعوتنامه ای از سوی ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا برای دعوت به صرف چای در کاخ سفید دریافت نکرد و این یکی از عجیب ترین واگذاری های قدرت در تاریخ آمریکا محسوب می شود.
وی افزود: مایه تاسف است که دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ سنت های ریاست جمهوری آمریکا را به جا نیاوردند اما ما با این مساله مشکلی نداریم.
جیل بایدن که در هشت سال ریاست جمهوری باراک اوباما به عنان بانوی دوم آمریکا خدمت کرده، با نحوه اداره کاخ سفید بسیار آشناتر است.
نادیده گرفتن این سنت ناخوشایند و آزاردهنده است اما شاید نه به اندازه نحوه انتقال قدرت از ترامپ به بایدن و اتهامات بی پایه  اساس تقلب گسترده در انتخابات.
اشلی بایدن 39 ساله تنها فرزند جو و جیل بایدن است و اگرچه در کنوانسیون حزب دموکرات برای معرفی پدرش در کنار برادر ناتنی اش هانتر بایدن ظاهر شد اما عمدتا از کانون توجهات دور مانده است.  
اشلی بایدن ضمن تایید اینکه در دولت جدید سمتی نخواهد داشت، گفت: من برای مسائلی که برای خودم و کارم در خدمات اجتماعی در بالتیمور، مریلند مهم است، تلاش خواهم کرد.
وی افزود: با این حال از این شرایط برای حمایت از عدالت اجتماعی، بهداشت روحی و روانی و مشارکت در احیا و توسعه جامعه استفاده خواهم کرد.
وی درباره حمله شش ژانویه به کنگره توسط طرفداران ترامپ گفت: از حمله ای که به کنگره شد بسیار ناراحت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار