معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیرکل امور ورزشی امروز به منظور بررسی راههای بازسازی اصولی نخستین و بزرگترین مجموعه ورزشی کارگری در ایران از مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی بازدید کردند و سپس با کارکنان مجموعه در فضایی صمیمی به گفت و گو پرداختند.
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل امور ورزشی، پس از بازدید وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در ابتدای ماه جاری از مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی ، محمد شریعتمداری با بازسازی اساسی قدیمی ترین ورزشگاه کارگران موافقت کرد و به دنبال موافقت وی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارتخانه فوق طرح و برنامه جامع بازسازی مجموعه را در دستور کار قرار دادند.
ابراهیم صادقی امروز پس از بازدید از بخش های مختلف ورزشی و تاسیساتی مجموعه ورزشی شهید معتمدی در جمع مدیریت و کارکنان این مجموعه کهن و قدیمی حضور یافت و در فضایی صمیمی با ایشان گفت و گو کرد.
صادقی فر ضمن خداقوت به کارکنان مجموعه گفت: یقینا تک تک شما نسبت به این ورزشگاه عرق و تعصب دارید و اینجا را همانند خانه خود می دانید که به رغم گذشت نیم قرن از احداث چنین مجموعه بزرگ و پر قدمتی توانسته اید با رسیدگی دلسوزانه به آن ، بسیار خوب و قابل استفاده نگه دارید.
معاون وزیر گفت: دلسوزی شما برای اینجا که همانند خانه خود از آن نگهداری و مراقبت می کنید جای تحسین و تقدیر دارد و برای همین جناب وزیر شخصا در مجموعه معمتدی حضور پیدا کرد و دستور بازسازی اساسی آن را دادند و بنده نیز به مناسبت های مختلف اینجا خدمت شما همکاران خوب می آیم اما امروز علاوه بر بررسی راههای بازسازی آمده ام تا از نزدیک ساعاتی را با یکدیگر باشیم و پای ...

سرخط اخبار