تهیه کننده کنسرت «شیلر»: بلیت 350 هزار تومانی را مناسب تعیین کردیم!

فارس نیوز سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷
تهیه کننده کنسرت گروه آلمانی «شیلر» درباره قیمت بالای بلیت های این کنسرت گفت: اگر می خواستیم به نسبت قیمت دلار و بلیت در سال ۹۶ قیمت گذاری کینم که رقم بسیار بیشتر از این می شد، به همین دلیل قیمت ۳۵۰ هزار تومانی بلیت را مناسب تعیین کرده ایم.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، نشست خبری کنسرت گروه آلمانی « شیلر » امروز چهاردهم آبان ماه در تالار وزارت کشور برگزار شد.
در این نشست «کریستوفر فن دایلن » از گروه آلمانی « شیلر » به همراه کنسرت گذاران ایرانی به سوالات خبرنگاران حاضر در نشست پاسخ دادند.
مهم ترین مساله ای که از این نشست مورد بحث است مربوط به قیمت ۳۵۰ هزار تومانی بلیت این رویداد موسیقایی است که رکورد گران ترین بلیت سال جاری تا این لحظه را به خود اختصاص می دهد. این در شرایطی است که امسال شعار حاکم بر فضای موسیقی برگزاری کنسرت های ارزان قیمت بود که برخی تنها حرفش را زدند و برخی عمل کردند اما اینچنین نرخ هایی بی شک آه از نهاد علاقمندان به موسیقی برمی آورد.
جالب اینجاست که کریستوفر فن دایلن سرپرست گروه در جواب خبرنگار فارس که در مورد بالا بودن قیمت بلیت از او پرسید اظهار بی اطلاعی مطلق کرد و گفت که کوچک ترین اطلاعی در مورد قیمت بلیت و چگونگی هزینه ها و هیچ موردی از این دست اطلاعات ندارد و پاسخ به این سوال را به آقای کبیری کنسرت گذار گروه ارجاع داد.
فن دایلن اما در مورد برگزاری کنسرت مجدد در این و موفقیتی که کنسرت های پیشینش در کشورمان داشت صحبت کرد و چنین اظهار داشت: ۲ سال پیش بود که به ایران آمدم و کنسرتی در اینجا برگزار کردم. شوق و اشتیاقی که در آن اجرا بود برایم همیشه جذاب و ماندگار است. سال های زیادی است که در کار موسیقی هستم. در نقاط مختلف دنیا هم موسیقی درست کرده ام. آهنگی که من می سازم در کشور خودم رواج دارد اما داشتن مخاطبان زیاد در ایران برایم بسیار جذاب است.
وی افزود: استفاده از سازهای ایرانی در کنسرت های زنده امکان پذیر نیست. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار