سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه طی اطلاعیه ای اعلام کرد که با اخذ مجوزهای لازم از نهادهای ذیربط در کشور قطر، دو پرواز هواپیمایی ایران ایر هموطنان متقاضی بازگشت به کشور را از دوحه به فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز منتقل خواهند کرد.

به گزارش ایمنا ، سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه امروز دوشنبه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که پس از اخذ مجوزهای لازم از دستگاه های ذیربط قطری، در روزهای جمعه ۱۹ و جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه جاری دو پرواز هواپیمایی ایران ایر هموطنان متقاضی بازگشت به کشور را از دوحه به شیراز منتقل خواهد کرد.
در این اطلاعیه آمده است با توجه به تکمیل ظرفیت دو پرواز مذکور، هموطنانی که علاقمند به بازگشت به کشور هستند می توانند نسبت به ثبت نام در دفتر هواپیمایی ایران ایر در قطر اقدام نمایند تا در صورت رسیدن به تعداد لازم نسبت به برقراری پرواز جدید به کشور اقدام شود.
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پیشتر اعلام کرد نخستین پرواز «هما» در ساعت ۹:۴۰ صبح روز جمعه ۱۹ اردیبهشت ماه (۸ می) به وقت محلی از فرودگاه شهر دوحه انجام و در ساعت ۱۲:۳۰ در فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز فرود خواهد آمد.
پرواز دوم «هما» نیز در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه (۱۵ می) در ساعت ۹:۴۰ صبح به وقت محلی از فرودگاه دوحه انجام خواهد شد و این پرواز نیز در ساعت ۱۲:۳۰ در فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز فرود خواهد آمد.
منبع: تسنیم

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری