مرکز نوآوری شرکت خدمات انفورماتیک با همکاری هم آوا راه اندازی می شود

دیجیاتو چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲

عصر امروز تفاهم نامه همکاری بین دو شرکت هم آوا و شرکت خدمات انفورماتیک در حاشیه نمایشگاه اینوتکس امضا شد و به موجب این قرارداد مرکز نوآوری انفورماتیک تهران پدید آمد. این مرکز در کارخانه نوآوری آزادی قرار دارد و بنا به گفته مدیر مجموعه هم آوا مراحل نهایی عملیاتی شدن آن تا ۴۰ روز دیگر تکمیل خواهد شد.
«رضا کلانتری نژاد» مدیرعامل هم آوا در ابتدای این مراسم عنوان کرد که این نخستین گام یک شرکت با سابقه طولانی و ابعاد سازمانی بزرگ برای ورود به حوزه استارت آپ ها است. به گفته کلانتری نژاد این نکته می تواند سرآغاز راهی برای ورود دیگر شرکت ها و سازمان های بزرگ حوزه ICT به وادی استارت آپ ها باشد و به این اکوسیستم جان تازه ای بدهد. کلانتری نژاد با تاکید بر اینکه مجموعه آنها سعی داشته در طول مدت فعالیت خود چنین رویایی را رقم بزند و حالا توانسته بعد از مدتها تلاش به این مرحله برسد افزود: «بیراه نیست اگر بگوییم که نخستین استارت آپ های فین تک و حوزه مالی که یونیکورن باشند سالها بعد از دل همین قرارداد سر بر خواهند آورد و ایران را سرافراز خواهند کرد.»
مدیرعامل هم آوا همچنین با تاکید بر اینکه تمرز مرکز نوآوری انفورماتیک بر حمایت از استارت آپ ها و فعالان استارت آپ های حوزه بانکی و مالی خواهد بود اعلام کرد که این تمرکز صرفا بر حمایت مالی محدود نخواهد شد: «البته حمایت مالی هم بخش مهمی از کار ما در این مرکز است اما استارت آپ ها و فعالان حوزه باید بدانند که پیشرفت و رشد آنها در چنین مرکزی می تواند تضمین کننده راه آینده آنها باشد و حتی شانس این را به آنها بدهد که با شرکت بزرگی چون خدمات انفورماتیک همکاری کنند.»
کلانتری نژاد برنامه های این مرکز ...

سرخط اخبار