ساعت24 - معاون بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به پهلوگیری کشتی حامل برنج در اسلکه بندر بوشهر گفت: پنجمین کشتی حامل برنج به ظرفیت ۱۲ هزار تن برنج در اسکله بندر بوشهر پهلو گرفت.

معاون بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به پهلوگیری کشتی حامل برنج در اسلکه بندر بوشهر گفت: پنجمین کشتی حامل برنج به ظرفیت ۱۲ هزار تن برنج در اسکله بندر بوشهر پهلو گرفت.
محمد شکیبی نسب ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نخستین کشتی حامل اساسی در سال 1399 در بندر بوشهر پهلو گرفت اظهار داشت:این کشتی از مبدا هند وارد بندر بوشهر شد و حامل 12 هزار تن برنج است.
وی با اشاره به اینکه از نیمه دوم آذرماه سال قبل ورود کشتی های حامل کالاهای اساسی به بندر بوشهر آغاز شدگفت: تاکنون در مجموع 5 فروند کشتی کالا های اساسی در بندر بوشهر پهلو گرفت که حامل 57 هزار تن برنج بوده است.
رئیس اداره امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز از افزایش سرعت تخلیه کالا های اساسی در بندر بوشهر خبر داد و بیان کرد: کشتی حامل 12 هزارتن برنج به ظرفیت 500 تا 550 کامیون است که 5 روزه تخلیه می شود که سرعت تخلیه بسیار مطلوب است.
سعید عباسی، رعایت دستورالعمل های بهداشتی در عملیات تخلیه و بارگیری کالا را مورد تاکید قرار داد و افزود: در این راستا ضمن ضدعفونی تجهیزات و ابزارآلات لازم همه دست اندرکاران عملیات تخلیه و بارگیری کالا تب سنجی می شوند و دارای پوشش ماسک و دستکش هستند.
منبع:تسنیم

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری