تشکر ویژه فرمانده کل سپاه از صداوسیما

لوگوی شبکه خبر شبکه خبر . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۴۴
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سازمان صدا و سیما به خاطر ایفای نقش موثر در فرآیند مقابله با بیماری کرونا تشکر ویژه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه، امروز در جلسه قرارگاه ضد کرونایی امام رضا (ع) که در آن با فرماندهان سپاه استان های مختلف ارتباط مستقیم تصویری برقرار شد، گفت: شبکه های مختلف صدا و سیما اعم از استانی و سراسری در مقابله با شیوع ویروس کرونا نقش ارزنده و شایسته ای ایفا کردند.
فرمانده سپاه گفت: همواره در این دوران شاهد بودیم خبرنگارانی، فداکارانه به بیمارستان های مختلف سر می زدند و به منظور ایجاد و تقویت فرهنگ ثمربخش کمک به پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و درمان آن تلاش می کردند.
سردار سلامی افزود: واقعا خبرنگار هایی را میبینیم که در اوج فداکاری در جستجوی راه هایی برای آگاه سازی مردم به منظور رعایت هر چه بیشتر شیوه نامه های بهداشتی هستند و تلاش می کنند هر طور شده است جلوی سرعت شیوع بیماری را بگیرند.
وی افزود: قطعا این تلاش های رسانه ملی و خبرنگاران آن تاثیری بسزا در کاهش آمار فوتی های بیماری کرونا داشته است.
نقش موثر بسیج در طرح ضد کرونایی شهید سلیمانی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین گفت: عزیزان بسیجی در سراسر کشور در طرح سراسری مقابله با کرونا موسوم به طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ایفای نقش مهربانانه و وفادارانه دارند.
سردار سرلشکر حسین سلامی امروز در جلسه قرارگاه امام رضا (ع) با اشاره به آخرین اقدامات سپاه استان ها در زمینه مقابله با کرونا و اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این طرح توانسته است در مدتی کوتاه اعجازگونه عمل و از این طریق آمار فوتی های ناشی از ابتلا به بیماری کرونا را دورقمی کند.
وی در ادامه افزود: عزیزان بسیجی در سراسر کشور در طرح ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار